Акція “Розвивай українську! Щебечи солов’їною!” у Харкові

Початок: 09.11.2019 о 14:00
Закінчення: 09.11.2019 о 16:00
Адреса: Харків,
Місце: пл. Конституції

Завершено

5. Фб обкладинка день мови
Акція “Розвивай українську! Щебечи солов’їною!” у Харкові

 

Ми так старанно намагаємось вчити англійську та інші іноземні мови, а чи знаємо достатньо рідну «солов’їну»? Чи уроки української залишились, як згадки зі школи, чи говорити українською нині модно?

9 листопада – не просто субота, це День української писемності та мови, і ВІ «Активна Громада» запрошує взяти участь у всеукраїнській акції: “Розвивай українську! Щебечи солов’їною!”.

Традиційно, 9 листопада українці пишуть «диктант національної єдності». Однак, ми пропонуємо по-новому відзначити цей день.

Як саме? Спільно розгадати кросворд, який допоможе комусь дізнатися, а комусь пригадати цікаві факти про українську мову, обговорити її важливість та визначити, як ми самі можемо сприяти розвитку нашої мови. Під час акції учасники не тільки розгадуватимуть кросворд, але й напишуть свої улюблені українські слова.

Акція одночасно проходитиме у 25 містах у різних куточках України.

Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.

Дата: 9 листопада о 14:00
Місце: м. Харків, пл. Конституції (біля пам’ятника незалежності).
Мета акції: дізнатися, як добре ми знаємо нашу мову, її історію, чи віримо ми стереотипам та, що кожен з нас готовий робити для розвитку української мови?

Координатор: Andriy Rudenko – (067) 579-06-45, (063) 4-111-359.
Організатори: Institute Respublica / Інститут “Республіка”
Інформ. партнери: СМАРТ МЕДІА

P.S Активна громада, успішна країна.

#ЗадайКурсВладі #Інфогодина #АктивнаГромада #ІнститутРеспубліка