5й зірковий “Домашній онлайн-концерт”

Початок: 07.05.2020 о 18:00
Закінчення: 07.05.2020 о 21:00
Адреса: Україна
Місце: онлайн

Завершено

5 домашний онлайн концерт
5й зірковий “Домашній онлайн-концерт”

Вже цього четверга, 07 травня, молодь і дорослих запрошують на “ювілейний” творчий зірковий вечір – 5й “Домашній онлайн-концерт”.

Українцям подарують майже півтори години якісної музики та корисних цікавинок.

Глядачів своїми талантами приємно дивуватимуть авторськими та кавер- матеріалами імениті артисти й вокалісти з України й інших країн світу —  Олександр Кварта, Андрій Рибарчук, Денис Родін, Сергій Лазановський, Олеся Степан, Сергій Соловйов, Олександр Коржов, Даріуш Літовські й інші.

Окрім естрадного вокалу, обіцяють і неповторну музику — електронний бандурист і винахідник Іван Ткаленко познайомить всіх зі своїм унікальним мистецтвом.

— Артисти, вокалісти та команда проекту приготували дуже багато приємних сюрпризів, — діляться ведучі “концерту” Олександр Кахай й Юлія Прилуцька, — а практична частина нашого “заходу” підкаже та покаже ряд цікавих ідей для подарунків до прийдешнього Дня мами.

У приємне доповнення до вокально-інструментального мистецтва, заплановане й образотворче, —  експрес-майстер-клас “Космічна акварель” з малювання креативних ілюстрацій і картин у домашніх умовах від столичної художниці та дизайнерки Надії Колесник. Для паралельного створення подібних власних “шедеврів” глядачам необхідні будуть звичайні пензлики для малювання, акварель чи, на крайній випадок, гуаш, “акварельний” чи звичайний [офісний] папір, звичайні швацькі нитки та трохи солі.

Розпочнеться 5й “Домашній онлайн-концерт” у четвер, 07 травня, о 18:00
Доступ до його трансляції буде безкоштовним і вільним за посиланням https://youtu.be/hBMOUhsi4Jk