18 Мандрівний Docudays UA на Волині

Початок: 25.11.2021
Адреса: Луцьк,
Місце: онлайн

Завершено

920x788_для поста
18 Мандрівний Docudays UA на Волині

Із 25 листопада по 10 грудня на Волині відбуватиметься 18 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.

Перегляди й обговорення фільмів, дискусії відбуватимуться наживо у бібліотеках і навчальних закладах, а також в онлайн-форматі – для всіх, хто проживає в різних куточках Волині і за її межами.

Цьогорічна тема фестивалю – «Повне одужання».

Розпочне фестиваль 25 листопада стрічка китайських режисерів Хао Ву, Вейші Чень та Аноніма «76 днів», який розповідає історії про людей, котрі опинилися в епіцентрі пандемії. Після перегляду відбудеться дискусія із запрошеними експертами й експертками. Ми будемо говорити про COVID-19, самовідданість лікарів і людяність, фейки, права людини і суспільну безпеку.

Більше інформації про подію – тут

Реєструйтеся безпосередньо на платформі ZOOM – і вам прийде підтвердження з доступом до заходу: тут.

7 грудня можна буде переглянути фільм «Кріт» – детективну, кумедну і зворушливу історію про 83-річного Серхіо, який стає агентом під прикриттям у будинку для людей старшого віку. 

Реєстрація на платформі ZOOM – тут.

Більше про фільм і подію.

Замовчуваній у суспільстві темі – праву жінок народжувати гідно – буде присвячено перегляд і обговорення фільму «Невидимі», а також онлайн-дискусія 10 грудня «Народжувати гідно! Права жінок на безпечні пологи» за участю режисерки, правозахисниць і батька-поліцейського. Захід відбуватиметься в межах Всеукраїнської кампанії ГО «Докудейз» «Разом – за безпечні пологи!». Його організовують ГО “Патронус” (м. Львів), ВОГО “Волинський прес-клуб” (м.Луцьк), ГО “Платформа взаємодій” “Простір” (м. Рівне).

На перегляд фільму і дискусію реєструйтеся тут.

Більше інформації про сам захід – тут.

На зустріч “на живо” запрошує Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки – 1 грудня відбудеться перегляд фільму «Пранкнули», який розкриває проблему «свотінгу» – небезпечного для життя кібернасильства, яке вже сьогодні є реальністю.

Програма фестивалю:

mandrivnyi_2019_1_screening

Ознайомитися з програмою фестивалю та детальною інформацією про кожну з подій можна:

Стежте за нашими повідомленнями!

Фестиваль – неполітичний і некомерційний. Участь у всіх заходах – безоплатна.

__________________

Організатор фестивалю на Волині – ВОГО «Волинський прес-клуб». Координаторка – Богдана Стельмах: [email protected], 066-203-50-31.

Партнери: Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки, Волинська обласна бібліотека для юнацтва, Луцький педагогічний коледж, Нововолинська централізована бібліотечна система, Торчинська селищна бібліотека для дорослих, ЗОШ №23 м. Луцька та ін.