У Гребінці переселенці та представники спільноти разом вчаться писати соціальні проекти

27 січня  2016 року в Гребінці був організований тренінг для переселенців та представників місцевої громади по написанню соціально значущих проектів та започаткуванню власної справи. Провела ...

Додано:
tviisvit

тренінг
У Гребінці переселенці та представники спільноти разом вчаться писати соціальні проекти

27 січня  2016 року в Гребінці був організований тренінг для переселенців та представників місцевої громади по написанню соціально значущих проектів та започаткуванню власної справи. Провела інтерактивне навчання Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» за сприяння  Відділу культури та архівної справи райдержадміністрації.

За словами керівника проекту Олександра Чепура, учасники не лише отримали нові знання та навички у написанні проектів соціального спрямування, а й налагодили партнерські зв’язки задля подальшого мирного співіснування в громаді та налагодження діалогу.

На початку інтерактивного заняття начальник Відділу культури та архівної справи Гребінківської райдержадміністрації Ростислава Запорожець наголосила, що під час роботи учасники також  обговорюватимуть та вирішуватимуть найболючіші питання місцевої громади, працюватимуть не над власним баченням проблем, а над тим, що наболіло людям, особливо що стосується проблем переміщених осіб.

Для оцінки рівня знань та змін, що відбулись  під час тренінгу, учасникам запропонували анонімне анкетування. А тренер проекту Олександр Чепур провів майстер – клас, в ході якого надав практичні рекомендації з написання проектів соціальної тематики, розробки бізнес – планів та реалізації власної ініціативи.

Учасниками тренінгу стали переважно переселенці з тимчасово окупованих територій. Зараз вони готові працювати на благо міста, яке потроху стає для них рідним. Про це повідомляють організатори.

_DSC0030

Захід пройшов у рамках проекту «Посилення розвитку самодопомоги серед внутрішньо переміщених осіб та залучення їх до суспільного життя приймаючої громади» за підтримки Європейського Союзу представництва в Україні, що адмініструє Громадська організація МАRТ та в рамках програми «Активні громадяни».


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

EDU-AI: коли викладачі стають творцями змін у цифрову добу

Центр АХАЛАР запускає новий дворічний проєкт для тих, хто тримає громадський сектор України в умовах війни

Статут територіальної громади: як забезпечити належні умови на місцевому рівні

Внесення в реєстр надавачів соціальних послуг — важливий крок для БФ "СОС Штаб громадянської оборони"

Без права на забуття: до роковин геноциду кримськотатарського народу

На Форумі “За безпечні дороги в Україні” говорили про зміни, здатні врятувати українців від смертельних ДТП