Відсіч емоційному вигоранню: волонтери Миколаєва можуть пройти безкоштовні курси з безпеки і арттерапії

До кінця лютого 2023 року громадські активісти і волонтери Миколаєва можуть відвідати безкоштовні курси Програми з відновлювальних практик у межах проєкту Програми розвитку ООН за фінансової ...

Додано:
Evgen Gomonjuk

4_волонтери
Відсіч емоційному вигоранню: волонтери Миколаєва можуть пройти безкоштовні курси з безпеки і арттерапії

До кінця лютого 2023 року громадські активісти і волонтери Миколаєва можуть відвідати безкоштовні курси Програми з відновлювальних практик у межах проєкту Програми розвитку ООН за фінансової підтримки Уряду Данії.

Програма з відновлювальних практик для волонтерів Миколаєва

В програмі лютого тренінги з домедичної допомоги, тренінги з правил поводження під час надзвичайних ситуацій, колективні терапевтичні сесії з гончарства, арттерапевтичні практики, сесії групової роботи з психологом, індивідуальні сесії із психологом, а також лекції з проєктного менеджменту, конфліктології і фандрайзингу.

«Волонтери в Миколаєві працюють без перерви від початку повномасштабного вторгнення. Допомагають іншим в умовах надзвичайної напруги та стресу, і це наближає нас до перемоги. Проте через часто нещадне ставлення до себе волонтери ризикують емоційно вигоріти. Тому, долучайтеся! Разом дамо відсіч емоційному вигоранню!», — каже Анна Ганжул, керівниця проєкту.

Програма з відновлювальних практик для волонтерів Миколаєва

Програма з відновлювальних практик для волонтерів Миколаєва

Участь в активностях безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням тут.

Скористатись пропозицією можуть громадські активісти, представники благодійного фонду, або волонтерського і гуманітарного штабів у Миколаєві.

Заняття проводяться офлайн. Про місце проведення заходу організатори повідомляють зареєстрованих учасників.

Посилання на подію Facebook тут.

Програма з відновлювальних практик для волонтерів Миколаєва

 Проєкт «Зберігаймо спокій та готуймось до зими» впроваджується ГО «Ресурсний центр громадських ініціатив» за сприяння Програми розвитку ООН та фінансування Уряду Данії, наданого в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.


Тематика публікації:                    

Останні публікації цього розділу:

Юні бізнесмени, школярі-змінотворці й освітні міні-хаби - як відновлюють освіту на Миколаївщині та Херсонщині

Про план відновлення у своїй громаді знають лише 4% мешканців - результати опитування ГО «Проти Корупції»?

У Тернополі експонується виставка про "справи Майдану"

УМПД: міжнародна спільнота має підтримати реформу деінституціалізації для розвитку України

Правозахисники вказують на збільшення кількості обшуків у Криму

Мандрівна виставка «На Зламі» відвідала 50-те місто