В Україні сертифіковано 17 тренерів проекту «Сфера»

21-25 листопада 2016 року Форум НДО в Україні, координацiйний центр проекту «Сфера» в Українi, за підтримки USAID та DRC, провів у Києві навчання тренерів проекту «Сфера». Курс було розроблено для ...

Додано:
UkraineNGOForum

В Україні сертифіковано 17 тренерів проекту «Сфера»
В Україні сертифіковано 17 тренерів проекту «Сфера»

21-25 листопада 2016 року Форум НДО в Україні, координацiйний центр проекту «Сфера» в Українi, за підтримки USAID та DRC, провів у Києві навчання тренерів проекту «Сфера».

Курс було розроблено для підготовки фахівців, які через обмін досвідом та практикою сприятимуть вивченню методів практичного застосування посібника проекту «Сфера» (під назвою: «Гуманітарна Хартія та мінімальні стандарти реагування на стихійні лиха») як інструменту, що застосовується для покращення якості та підзвітності гуманітарної діяльності.

Знаннями з учасниками курсу ділилися міжнародні тренери, яких рекомендував проект «Сфера»: Ана Ургоіті, яка має 15 років досвіду навчання за курсом проекту «Сфера», та Олівер Хоффман, доктор за фахом, який понад 20 років працює над розвитком, впровадженням та оцінкою міжнародних проектів.

Протягом 5 днів учасники вчилися застосовувати посібник «Гуманітарна Хартія та мінімальні стандарти реагування на стихійні лиха» для ліквідації наслідків стихійних лих та збройних конфліктів, детально розглянули його структуру та зміст, а також зв’язки між Гуманітарною Хартією та гуманітарною діяльністю, навчалися планувати зміст, визначати мету та завдання навчальних семінарів проекту «Сфера», розробляли засоби та методи для визначення потреб у тренінгу та його оцінки, а наприкінці курсу проводили власні навчальні сесії.

За результатами оцінки роботи учасники навчання були сертифіковані для проведення тренінгів проекту «Сфера» в Україні і тепер зможуть професійно поширювати кращі практики застосування посібника серед гуманітарних організацій.

Ви можете завантажити та ознайомитися із посібником «Гуманітарна Хартія та мінімальні стандарти реагування на стихійні лиха» українською.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

У громадах Півдня України проводять картування місцевого неурядового сектору

Правоохоронці та фахівці громад Чернігівщини посилюють спроможність з протидії гендерно зумовленому насильству

Участь громадян у процесах відновлення: кейс Березнегуватської громади (Миколаївщина)

Відбулась настановча сесія програми «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення»

Курси англійської для переселенців стартують у 8 містах України

У Тернополі нагородили переможців всеукраїнського конкурсу «Золотий фліпчарт»