В Костянтинівці активно борються з домашнім насильством

У грудні 2019 року до Костянтинівського бюро правової допомоги звернулась жінка за захистом її та дітей від систематичного знущання з боку чоловікаМати двох дітей, одним з яких є немовля, довгий час ...

Домашнє насильство
В Костянтинівці активно борються з домашнім насильством

У грудні 2019 року до Костянтинівського бюро правової допомоги звернулась жінка за захистом її та дітей від систематичного знущання з боку чоловіка

Мати двох дітей, одним з яких є немовля, довгий час потерпала від домашнього насильства (фізичного, психологічного та економічного) з боку цивільного чоловіка.

Чоловік останній час залякував дружину, ображав нецензурною лайкою, принижував, погрожував вбивством та вчиняв фізичне насильство в присутності дітей. Така поведінка з боку чоловіка призвела до емоційної невпевненості, безпорадності жінки та нездатності захистити себе та своїх дітей. Вирішивши піти від чоловіка, жінка сподівалась, що знущання припиняться, але чоловік не хотів залишати її та продовжував знущатись над жінкою по телефону та особисто.

Немаючі змоги терпіти знущання які продовжувались 2 місяці набравшись рішучості, жінка звернулась до Костянтинівського бюро правової  за захистом її та дітей від кривдника.

Наказом місцевого центру від 10.12.2019 №666-у було уповноважено заступницю начальника Костянтинівського бюро.

Фахівчиня вислухала потерпілу, ознайомилась з документами, зібрала всі необхідні докази звернулась до суду з позовом про видачу обмежувального припису.

Костянтинівський суд  погодився, що надані докази є належними, задовольнив позов в повному обсязі.

Тепер кривдник не має права  протягом шести місяців наближатись на відстань до 200 метрів до жінки та її дітей в містах їх находження, спілкуватись  за допомогою листів, дзвінків та особисто, переслідувати та розшукувати жінку та дітей.

За безоплатною правовою допомогою, юридичними консультаціями звертайтесь до центрів з надання безоплатної правової допомоги.
Адреси та телефони центрів з надання БВПД та бюро правової допомоги можна дізнатись, зателефонувавши на Всеукраїнську гарячу лінію правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

У Харкові облаштують школи в протирадіаційних укриттях

Які проблеми є найгострішими для мешканців звільнених територій? Презентовано результати дослідження

Програма USAID «Мріємо та діємо» організовує навчання для дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах

Понад 75 тисяч звернень. Юристи-волонтери з Кривого Рогу вже рік консультують ЗСУ, їхні родини та ВПО

Greencubator запускає навчання для майбутніх зелених підприємців

30 українських громад створять комунікаційні стратегії