У Миколаєві підбили підсумки Новорічного марафону «Віримо в диво, творимо диво!»

Цього року  за ініціативою компанії РУСАЛ в Миколаєві вже вп'яте пройшов Новорічний марафон «Віримо в диво, творимо диво!». Новорічний марафон - це загальноміська масштабна акція, під час якої кожен ...

Учасники марафону
У Миколаєві підбили підсумки Новорічного марафону «Віримо в диво, творимо диво!»

Цього року  за ініціативою компанії РУСАЛ в Миколаєві вже вп’яте пройшов Новорічний марафон «Віримо в диво, творимо диво!». Новорічний марафон – це загальноміська масштабна акція, під час якої кожен житель міста, незалежно від віку, освіти та професії, отримав можливість самостійно або разом з друзями зробити безліч добрих справ і надати допомогу тим, хто цього потребує.

Цього року свої команди для участі у Новорічному марафоні представили:

– Миколаївський глиноземний завод – команда «Молодіжна рада»;

– Сервісний центр «Металург» – «Dream-Team – команда мрії»;

– СМП «Октябрськ» – команда «Моряч-ОК»;

– Миколаївський національний аграрний університет – команда «За покликом серця»;

– Чорноморський державний університет ім. Петра Могили – команда «Збірна Могилянки»;

– Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова – команда «Корабели».

– Для перемоги в Новорічній естафеті командам необхідно було успішно пройти три станції, виконати 6 завдань різного рівня складності і заробити максимальну кількість балів, – розповідає директор представництва ЦСП компанії РУСАЛ в Україні Олена Ожема. – Додаткові бали ставилися також за кількість залучених волонтерів. Велику роль у розподілі місць зіграло голосування на порталі.

У ході марафону команди взяли участь у благоустрої Миколаївського зоопарку, провели різні майстер-класи, інтелектуальні ігри, спортивні змагання, творчі вечори та благодійні ярмарки для дітей з дитячих будинків та інтернатів, пенсіонерів та ветеранів.

– Спільними зусиллями вдалося провести 31 захід, охопивши ними більше 950 благоотримувачів, і залучити до благодійної діяльності 350 волонтерів, – говорить генеральний директор МГЗ Дмитро Мирний. – Ми дуже раді, що ініціатива компанії РУСАЛ знайшла такий відгук у серцях миколаївців. Напередодні Нового року сотні маленьких і дорослих городян повірили в дива, а учасники Новорічного марафону підтвердили, що чуйних, щирих, щедрих людей, готових надати допомогу і підтримку тим, хто її потребує, у нас дуже і дуже багато.

Загальний призовий фонд Новорічного марафону «Віримо в диво, творимо диво!» склав 35 тис. грн.

Команди, що не увійшли до трійки лідерів, отримали дипломи за участь у Новорічному марафоні та благодійні сертифікати.

Команді МГЗ «Молодіжна рада» вручили сертифікат на 1 000 грн., команда «Корабели» Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова отримала сертифікат на 2000 грн., команда «Моряч-ОК» – СМП «Октябрськ» нагороджена сертифікатом на 4000 грн.

Третє місце і благодійний сертифікат на суму 6 тис. грн. отримала команда «Збірна Могилянки» – Чорноморський державний університет ім. Петра Могили.

Друге місце та сертифікат на суму 9 тис. грн. заробила команда «За покликом серця» – Миколаївський національний аграрний університет.

Переможцями Новорічного марафону «Віримо в диво, творимо диво!» стала команда «Dream-Team» – Сервісний центр «Металург». Вона отримала сертифікат на суму 13 тис. грн.

Отримані грошові сертифікати команди можуть також витратити на благодійність.

Після урочистого нагородження команди змогли поспілкуватися в неформальній обстановці, обмінятися враженнями і насолодитися грою в боулінг.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи

В американському університеті презентували виставку з історії «Щедрика»

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)