Добірка практичних інструментів для сортування відходів

За перетворення країни на zero waste відповідають не лише державні органи, але й кожен особисто. Ми зібрали приклади практичних інструментів, які можна впровадити і користуватися ними на ...

Додано:
racse

357547587_688888639935419_9134312712981622441_n
Добірка практичних інструментів для сортування відходів

За перетворення країни на zero waste відповідають не лише державні органи, але й кожен особисто. Ми зібрали приклади практичних інструментів, які можна впровадити і користуватися ними на місцях.

Платформа для створення zero waste проєктів тут.

ГО Zero Waste Alliance Ukraine презентувало платформу “Місто нуль відходів”, яка буде корисною для міст і сіл, що перебувають у процесі відбудови, а також для бізнесів і громадських організацій, які запускають zero waste проєкти.

На платформі можна дізнатися про різні типи екопроєктів, як-от міські компостери, сортувальні станції, переробні підприємства. А також про те, як реалізувати ці проєкти та які їхні економічні та екологічні переваги.

Міні-сортувальні станції для 25 видів вторинної сировини тут

Таку сортувальну капсулу встановили у Києві біля метро «Лук’янівська». Вона створена з морського контейнера, а всередині використали матеріал з переробленого пластику.

Мапи розміщення контейнерів для органічних відходів тут

Львів облаштовує контейнери для збору органічних відходів. Для зручності мешканців створили карту розміщення контейнерів та нагадають про правила сортування.

Більше про Україну та Європейський зелений курс – на веб-порталі “Зелена трансформація України” https://greentransform.org.ua/

Публікація підготовлена за фінансової допомоги Європейського Союзу у межах проєкту «Інтеграція сталого розвитку в Україні відповідно до Європейського зеленого курсу». Проєкт реалізується консорціумом громадських організацій, зокрема Ресурсно-аналітичним центром «Суспільство і довкілля», під загальною координацією DiXi Group.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Уроки волонтерства у школах підтримують досвідчені активісти та знаменитості

Громади можуть витрачати вільний залишок бюджету лише на певний перелік напрямів

Мрія, яка стала реальністю: у Великобірківській громаді відкрили STEM-клас для дітей

Громади Житомирської області проаналізують доступність соціальних послуг за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Деколонізація топонімії: громади мають реалізувати її до січня 2024 року

Антикорупційне законодавство: що змінилося для ОМС?