Безкоштовні психологічні послуги для ВПО Полтавської області

З 21 вересня 2015 року Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій в Полтавській області розпочав реалізацію проекту «Психологічні та соціальні послуги для внутрішньо переміщених осіб ...

Додано:
Svitlana

malosabezpechenisimji
Безкоштовні психологічні послуги для ВПО Полтавської області

З 21 вересня 2015 року Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій в Полтавській області розпочав реалізацію проекту «Психологічні та соціальні послуги для внутрішньо переміщених осіб Полтавської області».

Даний проект буде реалізований в 5 районах Полтавської області, де наявний найбільший осередок внутрішньо переміщених осіб, а саме: м. Кременчук, м. Полтава, Полтавський район, м. Комсомольськ, м. Лубни.

Метою даного проекту є сприяння психологічній адаптації та соціальній інтеграції внутрішньо переміщених осіб шляхом надання психологічної допомоги на безоплатній основі. Термін реалізації даного проекту 6 місяців.

Проект «Психологічні послуги для вимушених переселенців з Полтавської області» реалізується за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні (в межах Проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» ) та Уряду Японії Проект «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» реалізується ПРООН за фінансової підтримки Уряду Японії і в партнерстві з Урядом України, регіональною та місцевою владою.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Празька Декларація 11-ти міністрів, відповідальних за політику згуртованості

Eксперти U-LEAD допомагають громадам проводити безпечну внутрішню комунікацію

ZDOROVI запускають проєкт ментальної підтримки для медичних працівників з південно-східного регіону

На Кіровоградщині стартувала навчальна поїздка для представників громад Миколаївщини та Херсонщини

У Києві відбувся перший EuroSummit громадських організацій

Нові можливості проєкту центру АХАЛАР з посилення ментального здоров'я для лідерів НДО та "хелперів"