2 історії про те, як виникла перша масштабна волонтерська ініціатива України

Євромайдан SOS – ініціатива, у яку під час Революції Гідності об’єднались люди, для того щоб захищати те, що найцінніше - життя інших людей, а також їх права. Для багатьох людей Євромайдан – це ...

Screenshot_4
2 історії про те, як виникла перша масштабна волонтерська ініціатива України

Євромайдан SOS – ініціатива, у яку під час Революції Гідності об’єднались люди, для того щоб захищати те, що найцінніше – життя інших людей, а також їх права.

Для багатьох людей Євромайдан – це зміна способу мислення та можливість правильно розставити пріоритети в житті.  Події Майдану дали розуміння того, що людина сильна не тільки своєю індивідуальною силою, силою характеру, а й силою всіх тих людей, які сповідують одну ідею, одні цінності. Це розуміння того, що ти сильний сам, але ти ще сильніший з іншими!

Євромайдан SOS – це величезна спільнота людей, тисяч волонтерів у всіх регіонах України і за її межами, сотні тисяч читачів сторінок у соціальних мережах. Кожен робив свій внесок у ініціативу, долучався та допомагав у тій сфері, де міг найбільше бути корисним. Адже всі розуміли, що за кожним повідомленням, за кожним тривожним дзвінком стоїть доля людини. Що Євромайдан – це боротьба, а Євромайдан SOS – це інструмент, за допомогою якого ми наближали свою перемогу.

Фільми, які створили режисери-волонтери, Світлана Ліщинська та Сергій Лисенко, про Євромайдан SOS – про взаємодопомогу, про те, що мотивує людей волонтерити, це розповідь про те, як розвивалася перша масштабна  волонтерська ініціатива України. Про те, як під час Революції Гідності люди об’єднались, щоб захищати права інших людей. І що українці дійсно живуть девізом «Моя хата скраю!», але з доповненням: «першим ворога стрічаю!». І ми зустріли! Та об’єднались,щоб боротись проти бандитської влади та численних порушень прав людини.

Фільм «DocuSpace: Євромайдан SOS».

Фільм «Євромайдан SOS» право на гідність».

Джерело: Центр Громадянських Свобод.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Празька Декларація 11-ти міністрів, відповідальних за політику згуртованості

Eксперти U-LEAD допомагають громадам проводити безпечну внутрішню комунікацію

ZDOROVI запускають проєкт ментальної підтримки для медичних працівників з південно-східного регіону

На Кіровоградщині стартувала навчальна поїздка для представників громад Миколаївщини та Херсонщини

У Києві відбувся перший EuroSummit громадських організацій

Нові можливості проєкту центру АХАЛАР з посилення ментального здоров'я для лідерів НДО та "хелперів"