Координатор_ка по співпраці з органами державної влади

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
komarov

Vacancy prostirjob
Координатор_ка по співпраці з органами державної влади

Розташування: Україна – Львів (поїздки до Києва, Дніпра та Одеси)

Тривалість: 12 місяців з можливістю поновлення

Умови:, місячна зарплата брутто від 2,800 до 3,800 євро залежно від досвіду та кваліфікації

Дата початку: якнайшвидше

CARE INTERNATIONAL

CARE International (CI) є однією з найбільших у світі міжнародних неурядових організацій (мережею організацій) гуманітарної допомоги та розвитку. Спираючись на більш ніж 75-річний досвід роботи CI через своїх 21 членів як практиків, так і лідерів думок, робота CI охоплює понад 100 країн світу, щоб врятувати життя, перемогти бідність і досягти соціальної справедливості.

Бачення CARE полягає у прагненні до світу надії, інклюзії та соціальної справедливості, де бідність подолано, а люди живуть у гідності та безпеці. CARE приділяє значну увагу жінкам і дівчатам; сфери гендерної рівності, різноманітності та інклюзії знаходяться в центрі нашої роботи, тому що ми знаємо, що не зможемо подолати бідність і соціальну несправедливість, доки всі люди не матимуть рівних прав і можливостей. Ми визнаємо, що владні відносини між людьми та всередині систем і структур є нерівними і що вони вкорінені в наших ширших системах, структурах та інституціях.

В основі мережі CI лежить розподілений по всьому світу Секретаріат, який забезпечує координацію та підтримку своїх членів у таких сферах, як управління, стратегічне планування, комунікації, розвиток членства та підзвітність, адвокація, гуманітарне реагування та розробка програм. Крім того, Секретаріат представляє CI в Організації Об’єднаних Націй і Європейському Союзі, а також з іншими зовнішніми зацікавленими сторонами.

Контекст в Україні

24 лютого 2022 року вторгнення Росії в Україну означало значну ескалацію конфлікту, який почався у 2014 році. Він продовжує глибоко впливати на життя людей по всій країні на різних рівнях. Лінія фронту постійно зміщується, і є райони, контрольовані російськими військами, а також міста в облозі. Повітряні атаки на військові об’єкти та критичні об’єкти цивільної інфраструктури здійснюються по всій території України, що часто призводить до супутніх жертв серед цивільного населення. Конфлікт спричинив найбільше переміщення населення в Європі з часів Другої світової війни: 6,24 мільйона переміщених осіб в Україні та 7,68 мільйона біженців втекли до сусідніх країн. Станом на 26 жовтня OCHA нарахував 17,7 мільйона людей, які потребують гуманітарної допомоги.

Під час зими 2022 -2023 років, яка, як очікується, буде найгіршою за останні десятиліття, щонайменше одна третина енергетичної інфраструктури країни пошкоджена, залишаючи мільйони людей без опалення та доступу до води. У жовтні Російська Федерація заявила про анексію чотирьох українських областей, що ще більше ускладнило доступ до цих територій. Тому, окрім підготовки населення до наближення зими, постійним пріоритетом міжнародної гуманітарної допомоги є забезпечення доступу до нещодавно звільнених і відвойованих територій на сході та надання допомоги раніше недоступним і особливо постраждалим районам України.

CARE UKRAINE

Як новий учасник в Україні, CARE надає пріоритет реагуванню на місцевому рівні та співпрацює насамперед з організаціями громадянського суспільства (ОГС), національними неурядовими організаціями, місцевими органами влади та міжнародними організаціями, які вже давно присутні в країні та мають доступ до важкодоступних районів. CARE Україна свідомо та стратегічно віддає пріоритет партнерству з місцевими та національними організаціями, які очолюють жінки та організації з прав жінок (WLO’s/WRO’s) для подальшого зміцнення принципу «Гендер у надзвичайних ситуаціях» (GiE) та підходу «Лідерство жінок у надзвичайних ситуаціях» (WLiE).

У перші кілька тижнів після ескалації війни практично вся гуманітарна допомога в України була організована та реалізована місцевими акторами. Ці групи (разом з місцевою владою) залишаються основними постачальниками допомоги, але їхні фінансові, паливні та фізичні ресурси швидко вичерпуються. Тому значна частина ресурсів CARE спрямована на зміцнення та підтримку потенціалу місцевих партнерів.

Станом на листопад 2022 року CARE Україна встановила партнерські відносини з дванадцятьма місцевими/національними організаціями (включно з чотирма WLO/WRO) та п’ятьма міжнародними НУО. З понад 28 мільйонів, які наразі було зібрано для України, більш ніж половина виділено місцевим/національним партнерам. Завдяки реалізованим на сьогодні заходам CARE Україна змогла охопити 550 030 людей, зокрема ВПО та постраждале населення у важкодоступних районах.

Хоча офіс CARE Україна наразі розташований у Львові, ми постійно працюємо над стратегічним розширенням присутності та охоплення CARE, плануючи відкрити офіс у Києві, а також офіси в Дніпрі та Одесі, охоплюючи як схід, так і південь країни.

Цілі посади

Координатор по співпраці з органами державної влади очолюватиме зусилля CARE Україна з розробки та впровадження адвокаційної стратегії. Він/вона тісно координуватиме свою роботу з колегами з регіональної адвокації та програм CARE Україна, щоб забезпечити відповідність пріоритетів регіональним та глобальним цілям, а також узгодженість з членами CARE International. Ця посада відіграватиме значну роль у формуванні зовнішнього обличчя та політичної участі CARE в Україні, зокрема шляхом представлення CARE на ключових партнерських заходах. Вони також тісно співпрацюватимуть з членами програмних та партнерських команд, а також з командою з адвокації та гуманітарних питань CARE Німеччина, щоб забезпечити розробку та розповсюдження цільових та вимірюваних адвокаційних повідомлень та комунікацій.

Рольові обов’язки та завдання:

- Моніторинг та консультування щодо національного законодавства, пов’язаного з гуманітарною допомогою в Україні. Визначати, у співпраці з директором країни, шляхи впливу на формування політики.

- Керувати розробкою та впровадженням адвокаційної стратегії, тісно співпрацюючи з директором програми, колегами по програмі та партнерськими організаціями, з метою просування місії CARE з ключових пріоритетів захисту та допомоги в Україні з акцентом на жінках та дівчатах.

- Координувати роботу з національним директором, командами програми/партнерства та регіональними колегами з адвокації з метою розробки та регулярного оновлення ключових повідомлень для публічної та приватної адвокації, кампаній, позиційних документів та документів відповідно до стратегічних цілей адвокації в Україні.

- Представляти CARE в робочій групі з адвокації НУО в Україні, а також розвивати відносини з іншими суб’єктами громадянського суспільства та розвивати партнерство і координацію для досягнення спільних цілей.

- Ініціювати та активно сприяти формуванню спільних адвокаційних позицій, повідомлень та ініціатив НУО, відповідно до пріоритетів адвокаційної стратегії CARE Україна, з акцентом на перспективі та вплив на жінок та дівчат.

- Підтримувати зв’язок з різними зацікавленими сторонами в країні, щоб бути в курсі політичних подій, які можуть вплинути на гуманітарні операції CARE.

- Консультувати Регіональний офіс з ключових питань адвокації в Україні та координувати роботу з координаторами з адвокації в Україні та CARE Німеччина, щоб забезпечити інформування Регіонального офісу та колег по програмі, а також, за необхідності, їх участь в адвокаційних ініціативах на регіональному та глобальному рівнях.

- Тісно співпрацювати з партнерськими організаціями для розробки та розповсюдження відповідних позицій, що підтримують діяльність CARE та інтереси громад, яким служить CARE.

- Представляти CARE Україна на зустрічах, візитах високого рівня, засіданнях ООН, координаційних зустрічах уряду України, кластерних та інших координаційних зустрічах, за необхідності.

Вимоги

- Мінімум: Ступінь бакалавра в галузі міжнародних відносин, політології, зовнішньої політики, досліджень розвитку, зв’язків з громадськістю або в іншій суміжній галузі.

- Мінімальний професійний досвід роботи 3-5 років з підготовки адвокаційних матеріалів.

- Підтверджені навички аналітичного та стратегічного мислення, а також досвід керівництва ініціативами зі зв’язків з органами державної влади у складних умовах. 

- Докази відмінних навичок усного та письмового спілкування англійською мовою в широкому діапазоні застосування (брифінги, пресрелізи, презентації) та для різних аудиторій (донорів, політиків, журналістів та “широкої громадськості”).

- Бажано рідна українська мова або вільне володіння.

- Здатність працювати в різноманітній команді та в стислі терміни: посада вимагає гнучкості, здатності працювати понаднормово, коли це необхідно, швидкого навчання та прояву ініціативи.

- Креативність, практичний підхід та увага до деталей.

- Сильна відданість гуманітарній місії CARE та нашим принципам гендерної справедливості та рівності.

- Бажано досвід роботи в НУО.

Підзвітність у CARE:

Відданість цінностям CARE та системі доброчесності CARE має вирішальне значення для роботи з CARE. Очікується, що будь-який кандидат, якому запропоновано роботу в CARE, дотримуватиметься таких ключових сфер підзвітності:

  • Буде дотримуватись політики та процедур CARE щодо захисту, кодексу поведінки, охорони здоров’я та безпеки, конфіденційності, принципів не заподіювання шкоди та протоколів неприйнятної поведінки.
  • Повідомлятиме про будь-які занепокоєння щодо добробуту дитини чи вразливого ​​дорослого або про будь-які протиправні дії в межах нашої програми.
  • Повідомлятиме про будь-які занепокоєння щодо неналежної поведінки персоналу або партнера CARE.

Захист:

Діти та вразливі дорослі, які контактують з CARE внаслідок діяльності, повинні бути максимально захищені від навмисних або ненавмисних дій і бездіяльності, які піддають їх ризику жорстокого поводження, сексуальної експлуатації, травм та будь-якої іншої шкоди. Одним зі способів, яким CARE показує свою постійну прихильність до захисту, є ретельна перевірка досвіду та рекомендацій у програмно-організаційній діяльності.

Гендерна рівність:

CARE прагне відповідати стандартам Міжнародної гендерної політики CARE (2019). За допомогою цієї політики CARE прагне сприяти рівному здійсненню гідності та прав людини для дівчат, жінок, хлопців і чоловіків усіх класів, а також усунення бідності та несправедливості. Зокрема, ця політика спрямована на покращення чіткого включення гендерних питань у програмну та організаційну практику. 

Як відгукнутись на вакансію:

Будь ласка, надішліть повний пакет документів (CV, рекомендації та мотиваційний лист) лише англійською мовою Jo Fox на електронну адресу [email protected] не пізніше 26 січня 2023 року з темою листа «Government Affairs Coordinator». Заявки розглядатимуться в міру надходження. Ми наполегливо заохочуємо жінок-кандидаток подавати заявки.

Будь ласка, зверніть увагу, що ми зв’яжемося лише з кандидатами, які увійшли до короткого списку. Щодо рекомендацій буде сконтактовано лише після співбесіди.

 

 


Останні публікації цього розділу:

Тренер/ка з питань самозайнятості та підприємництва (Вінниця)

Послуги тренера/ки для підтримки швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів  

Фахівець/чиня з аналітики та звітності

HR менеджер/ка

Аналітик/иня з Питань Житлових Прав Ветеранів Війни

Національний/а Керівник/ця Відділу Інформаційних та Комунікаційних Технологій