RFQ_UA-14_2023 Запит пропозиції на закупівлю робіт з проведення дослідження базових показників (baseline assessment) проєкту та аналізу стану доступу населення до отримання соціальних послуг та послуг з охорони Психічного здоров’я та психосоціальної підтримки

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


тендер tender ntylth
RFQ_UA-14_2023 Запит пропозиції на закупівлю робіт з проведення дослідження базових показників (baseline assessment) проєкту та аналізу стану доступу населення до отримання соціальних послуг та послуг з охорони Психічного здоров’я та психосоціальної підтримки

RFQ_UA-14_2023

 Baseline final version_AD

Запит пропозиції на закупівлю робіт з проведення дослідження базових показників (baseline assessment) проєкту та аналізу стану доступу населення до отримання соціальних послуг та послуг з охорони Психічного здоров’я та психосоціальної підтримки.

І. ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Представництво іноземної неурядової організації План Інтернешенал, ІНК. (далі Plan International) оголошує зацікавленість у пошуку консультантів чи організацій для проведення дослідження базових показників (baseline assessment) проєкту та аналізу стану доступу населення до отримання цілого ряду послуг (далі Дослідження)

Оплата послуг здійснюватиметься у межах реалізації проєкту «Relief to Protect (R2P) – Проект з покращення захисту та механізмів ПЗПСП (психічного здоров’я та психосоціальної підтримки) для дітей, підлітків та їхніх сімей, які постраждали від конфлікту в Україні, який фінансується Федеральним Міністерством закордонних справ Німеччини (GFFO)» (далі Проєкт)

Проєкт реалізується в Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській областях України.

Основною метою проєкту є полегшення доступу найбільш вразливих верств населення до надання базових неспеціалізованих та спеціалізованих послуг у сфері соціального захисту та  Психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (далі Охорони ПЗПСП). 

Проєкт також має на меті укріплення існуючої системи  перенаправлення та соціального супроводу.

Цільовими групою проекту є Внутрішньо переміщені особи (ВПО) з різним рівнем добробуту, а також представники постраждалих та приймаючих громад.

Проведення дослідження допоможе у подальшому плануванні та якісної імплементації Проєкту у відповідності до заявлених цілей, а також до Основного гуманітарного стандарту (далі CHS), Державних стандартів, тощо.

Термін надання послуг – 3 місяці

ІІ. ОБСЯГ РОБІТ

Мета дослідження: На підставі проведеної роботи, надати Plan International аналітичний звіт з базовими показниками  та визначеннями чи відповідають послуги які надаються у відповідності до існуючих державних стандартів під час надзвичайної ситуації в громадах які є постраждалі (40 км зона від лінії зіткнення) та в громадах які мають статус приймаючих (фостерних).

Завдання проєкту:

 1. Аналіз стану та якості надання соціальних послуг в сфері захисту дітей та охорони ПЗПСП в Дніпропетровські, Запорізькій та Харківській областях;
 2. Вимірювання потенціалу та спроможності системи надання соціальних та психосоціальних послуг сім’ям з дітьми з використанням методу картування з подальшою візуалізацією;
 3. Виявлення індивідуальних, соціальних та/або інші причини, що відіграють роль бар’єрів та формують негативне ставлення до отримання населенням базових неспеціалізованих та спеціалізованих послуг у сфері соціального захисту та охорони ПЗПСП;
 4. Визначення стану підзвітності перед постраждалим населенням надавачів послуг та потреб в додаткових каналах та джерела інформації та її розповсюдження.
 5. Ідентифікація відповідних показники та механізмів вимірювання прогресу та змін упродовж часу імплементації проєкту в напрямку позитивного сприйняття отримання послуг та задоволення потреб населення.

Очікуванні результати:

В межах даного технічного завдання, на основі використання методики «Опитування «Знання, Ставлення, Практика» (KAP survey), будуть зібрані дані для підготовки базового звіту з показниками щодо знань, ставлення, практик, стосовно отримання соціальних послуг та послуг у сфері охорони ПЗПСП серед представників постраждалих громад та місцевих акторів, що формують порядок денний  в Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській областях, а саме:

 1. Внутрішньо переміщенні особи;
 2. Місцеві мешканці постраждалих та приймаючих громад;
 3. Представники органів влади (обласні, районі, міські);
 4. Надавачі соціальних послуг з державного, комунального та громадського сектору:
 • Служби у справах дітей Обласних Військових Державних адміністрації;
 • Територіальні органи Національної соціальної сервісної служби України;
 • Центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (ЦСССДМ) різного рівня підпорядкування;
 • Служби у справах дітей різного рівня підпорядкування;
 • Управління соціального захисту різного рівня підпорядкування;
 • Громадські організації, які надають соціальні послуги постраждалому населенню без здійснення підприємницької діяльності;
 • Заклади освіти;
 • Заклади позашкільної освіти;
 • Волонтерські організації;
 • тощо

На підставі отриманих даних визначити прогалини, які заважають підвищувати ефективність інформаційного впливу на потенційних прямих та непрямих бенефіціарів для подальшого формування позитивного ставлення до отримання послуг у відповідності до проєктних активностей.

ВАЖЛИВО – Використання методики «Опитування «Знання, Ставлення, Практика» не є єдиною, яку заявник може запропонувати у Дослідженні.

Обов’язки та відповідальність:

Завдання 1: Розробити та погодити концепцію дослідження.

Завдання 2: Розробити та погодити методологію проведення дослідження

Завдання 3: Розробити та погодити дослідницький інструментарій.

Завдання 4: Підготувати та погодити деталізовану модель вибірки;

Завдання 5: Провести роботи з імплементації дослідження у відповідності до погодженої концепції, методології та інструментарію у у різних форматах – дистанційному, гібридному та очному;

Завдання 6: Підготувати та надати Plan International за результатами дослідження двомовний підсумковий інформаційно-аналітичний звіт.

Вимоги до заявників:

 • Практичний досвід у сфері дослідницької діяльності в напрямках соціальної роботи, захисту дітей, надання базової психосоціальної підтримки;
 • Глибоке знання основних концепцій соціальної роботи, захисту дітей, законодавства, тощо.
 • Технічні знання, навички та досвід у розробці та організації фасилітаційних заходів.
 • Здатність до розробки структурованих та послідовних аналітичних звітів
 • Навички публічних виступів та створення електронних презентацій.

ІІІ. ПРАВИЛА ПОДАННЯ ЗАЦІКАВЛЕННОСТІ (ЗАЯВИ)

Документи, які необхідно надати:

 • Резюме консультанта / консультантки або групи експертів, залучених до виконання завдання, якщо це декілька осіб з описом релевантного досвіду та навичок.
 • Первинний опис концепції та методології плану з зазначенням порядку імплементації дослідження;
 • Фінансова пропозиція у гривнях: з зазначенням орієнтовного рівня зусиль (level of effort, LOE), який повинен вимірюватися консультаційними днями із ставкою за кожен консультаційний день (на підготовку матеріалів, надання дослідницьких послуг, поїздок, тощо).

Plan International може додатково запросити пояснення щодо бюджету перед тим, як надати остаточну відповідь.

Подання пропозицій

 • Кінцевий строк подання пропозицій – 22 грудня 2023 рокудо 17:00.
 • Документація має буди надана в повному обсязі у відпоівдності до вимог Запиту пропозицій Request for Quotations RFQ_UA-14_2023 на адресу [email protected] 
 • В темі листа, будь ласка, вкажіть: RFQ_UA-14_2023 «Зацікавленість в проведенні дослідження в межах проєкту «Relief to Protect (R2P)»
 • Заявники несуть відповідальність за те, щоб їхні пропозиції було отримано відповідно до інструкцій, які містяться в цьому документі.
 • Пропозиції, які будуть надіслані після кінцевого терміну, можуть розглядатися на розсуд Plan International, але без гарантій цього.
 1. IV. КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Процес розгляду пропозицій

Розгляд пропозицій буде відбуватися відповідальними технічними та програмними фахівцями Plan International, а саме Менеджером з закупівель, Директором програми, Програмним менеджером, Проєктними спеціалістами, Фахівцями з захисту дітей та охорони ПЗПСП.

Критерії оцінювання

Рішення про вибір Переможця-постачальника або Переможців-постачальників будуть відбуватися за критерієм «Найкраща загальна оцінка». До розгляду будуть додані лише ті пропозиції, які будуть відповідати вимогам, викладеним в цьому оголошенні.

Кожна пропозиція буде оцінена за шкалою в 100 балів, які розподіляться наступним чином:

 • Практичний досвід та кваліфікація заявника (здатність виконати завдання) – 30 балів
 • Технічна спроможність та пропозиція (актуальність, академічність, послідовність, запропонованої концепції та методології дослідження) – 40 балів
 • Цінова пропозиція (економічна релевантність до зазначеного досвіду та професійності заявника) – 30 балів

 RFQ_UA-14_2023

TOR – Baseline final version eng

Supplier Registration Form v2 (5)

GLO-Non_Staff_Code_of_Conduct-Final-IO-Eng-Jun20 (1)


Останні публікації цього розділу:

Стартував відбір учасників форуму «Бізнес та громадський сектор: точки дотику та росту»

Консультант/ка з ризиків і кредитування юридичних осіб

Тендерна пропозиція на проведення аудиторських послуг фінансової звітності за результатами реалізації проєкту

ГО «КІНБУРН» оголошує конкурс із закупівлі послуг графічного та веб-дизайну для розробки та запуску бренду Blue Innovation Challenge

Тендер із постачання СТЕМ приладдя для забезпечення роботи 20 дитячих освітніх хабів DLC

Тендер на закупівлю послуг із заміни вікон та пов’язаних конструкцій в Миколаївській та Херсонській областях (БО «КОРЕ Україна»)