Можливість від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ): молодь може створити власні проєкти для вирішення проблем у сфері ментального здоров’я

Зафіксувати у Google календарі!


Національний набір
Можливість від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ): молодь може створити власні проєкти для вирішення проблем у сфері ментального здоров’я

Українську молодь запрошують долучитися до участі у програмі UPSHIFT від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Тут вона зможе вирішити проблеми, які її хвилюють, пов’язані з темою ментального здоров’я, та створити власні проєкти. 

UPSHIFT — це глобальна інноваційна програма Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), яка реалізується у понад 40 країнах. Програма надає можливість підліткам та молоді пройти навчання за методологією Human Centered Design (людиноорієнтований дизайн), отримати менторську підтримку та ресурси, щоб перетворити свої ідеї на соціально важливі проєкти.

Хто може взяти участь у програмі? 

Молодь віком від 14 до 24 років з усіх областей України, які мають бажання вирішувати нагальні питання, пов’язані з психічним здоров’ям, у своїх громадах і готові до активної участі впродовж всієї програми. 

Що потрібно для участі у програмі? 

  • сформувати команду з 3-5 учасників;
  • визначити відповідальну людину, яка буде вести комунікацію від імені команди та  заповнить форму для відбору; 
  • визначити та описати у заявці проблему, що стосується ментального здоров’я та турбує команду;
  • заповнити форму для реєстрації за посиланням. 

Дедлайн подачі заявок: 30 листопада

Важливо: мати готове рішення або проєкт не потрібно. Важливо зосередитися саме на формулюванні проблеми та її негативних наслідках, які хочеться подолати. Вже в  процесі роботи на UPSHIFT команди зможуть знайти рішення для проблеми.

Більше дізнатися про програму та особливості національної хвилі можна буде під час онлайн-зустрічі 20 листопада о 17:00.

Щоб отримати посилання на зустріч, потрібно зареєструватися: тут.

Більше про програму UPSHIFT можна дізнатися на сторінках Інстаграм, Фейсбук або на сайті

Хвиля програми UPSHIFT, присвячена темі ментального здоров’я, реалізується  ГО “СКЦ «Задзеркалля»”  у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я — ініціативи першої леді Олени Зеленської, за експертної та аналітичної підтримки Координаційного центру з психічного здоров’я Кабінету Міністрів України, а також за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Уряду Японії.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю мобільних освітлювальних веж для громад-партнерів DAI «ГОВЕРЛА»

Запрошення до участі у тендері на укладення рамкового договору з надання послуг, пов’язаних із організацією та проведенням публічних заходів

Запрошення до участі у тендері на укладення рамкової угоди на надання послуг з обслуговування комп’ютерної мережі та офісної техніки

Запрошення до участі у тендері на укладення рамкової угоди на надання послуг неозброєної охорони в офісних приміщеннях (Одеса)

Закупівля засобів індивідуального захисту

Конкурс на розробку сайту та брендбуку для Громадської Організації “Клуб рибалок України - Юей Фішинг Клуб”