Конкурс на надання послуг з комплексного дослідження стану просторового планування в громадах України

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


318539195_2344371669078732_2551727613978019403_n-15-1024x631
Конкурс на надання послуг з комплексного дослідження стану просторового планування в громадах України

Увага, конкурс продовжено!

Кінцевий термін подання пропозицій – 18:00, 4 липня 2023.

 

Програма USAID АГРО  шукає партнерів для дослідження стану просторового планування (практик планування земельних ресурсів) в громадах.
 
Про просторове планування:
Програма USAID АГРО розробила та впроваджує методологію розробки комплексних планів просторового розвитку громад. Просторове планування – це цілісний та комплексний план розвитку територій громад, що має на меті прискорити економічний розвиток громад через покращення управління ресурсами, зокрема земельними. Комплексні плани просторового розвитку поєднують містобудівну документацію із земельною, враховують потреби та інтереси мешканців громад та інвесторів. Методологія створена на основі пілотів в двох громадах Харківської області. Більше інформації про методологію за посиланням https://decentralization.gov.ua/news/15007.
Просторове планування також стане основою для повоєнного відновлення територій громад, що закріплено на законодавчому рівні.
 
Про дослідження:
З впровадженням просторового планування на всій території країни, Програма USAID АГРО буде вивчати та аналізувати стан розробки комплексних планів громадами. Зокрема, впровадження найкращих практик спільного використання землі, методології інвентаризації (аудиту), управління, організації контролю за використанням та охороною земель, оновлення картографічної основи, організації просторового планування, запровадження ГІС-технологій, створення геопорталів, розміщення власних геоданих на геопорталі НІГД тощо.
 
Для цього АГРО на конкурсній основі шукає виконавця дослідження – приватну юридичну особу (неприбуткову чи комерційну організацію, організацію громадянського суспільства, , іншу юридичну особу, ФОП). Виконавець повинен:
  • запропонувати методологію дослідження,
  • провести польовий етап дослідження – опитування адміністрацій 1469 територіальних громад України та міста Київ (остаточний перелік респондентів буде узгоджений з АГРО),
  • зібрати доказову базу з документів
  • надати аналітичний звіт та презентацію результатів дослідження.

Завантажити технічне завдання для конкурсу

У будь-якій кореспонденції щодо цього конкурсу, прохання зазначати номер конкурсу: AGRO-27 та назву вашої  організації.


Останні публікації цього розділу:

Запит пропозиції на закупівлю послуг зовнішнього аудиту проєкту

Тендер # RFP-4-J4A-05-2024 на надання послуг з архітектурного планування та інженерно-конструкторських послуг

Тендер на послуги з організації та проведення комплексного аналізу та формування методології визначення розмірів зборів та внесків

Запит на отримання цінової пропозиції на оснащення та послуги встановлення охоронно-пожежної системи

Конкурс на відбір надавача послуг зі створення документального фільму з метою зменшення стигми по відношенню до отримання послуг з психічного здоров’я

Відкритий тендер на закупівлю послуг супервізора/-ки психологів/-инь