Конкурс на надання послуг з комплексного дослідження стану просторового планування в громадах України

Зафіксувати у Google календарі!


318539195_2344371669078732_2551727613978019403_n-15-1024x631
Конкурс на надання послуг з комплексного дослідження стану просторового планування в громадах України

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) запрошує подавати пропозиції для надання послуг з комплексного дослідження стану просторового планування в громадах України

Успішний оферент має запропонувати методологію для дослідження стану та етапу впровадження територіальними громадами технологічної моделі управління місцевими землями, розробленої за підтримки Уряду США та вдосконаленої Програмою АГРО. Метою дослідження є визначення рівня використання громадами найкращих практик спільного використання землі, методології інвентаризації (аудиту), управління, організації контролю за використанням та охороною земель, оновлення картографічної основи, організації просторового планування, запровадження гіс-технологій, створення геопорталів, розміщення власних геоданих на геопорталі НІГД.

 В межах договору підрядник повинен:

  1. Розробити методологію дослідження для отримання надійних та достовірних даних. Методологія має передбачати проведення щорічних опитувань для вимірювання динаміки змін.
  2. Розробити та погодити з Програмою АГРО анкету для проведення опитування представників територіальних громад України.
  3. Провести польовий етап дослідження, включаючи проведення опитування адміністрацій 1469 територіальних громад України та міста Київ.
  4. Зібрати доказову базу підтверджень впровадження просторового планування громадами, як-то рішення сесій, накази голів громад, публікації на офіційних сайтах і т.п.
  5. Проаналізувати отримані дані та підготувати аналітичний звіт про стан просторового планування в Україні. Надати АГРО попередній звіт українською мовою разом із доказовою базою.\
  6. Підготувати презентацію у форматі Microsoft PowerPoint (українською і англійською мовами) з основними результатами і презентувати команді Програми АГРО та запрошеним стейкхолдерам. Надати Програмі АГРО фінальний звіт та аналітичний звіт (українською і англійською мовами), доопрацьований відповідно до коментарів, отриманих під час презентації результатів дослідження.

Завантажити технічне завдання для конкурсу

На адресу [email protected] необхідно надсилати письмові запитання  не пізніше, ніж 18.00 за київським часом, 26 травня 2022.

Кінцевий термін подання пропозицій 6 червня 2023, 18:00 за київським часом. 

У будь-якій кореспонденції щодо цього конкурсу, прохання зазначати номер конкурсу: AGRO-27 та назву вашої  організації.


Останні публікації цього розділу:

Запит цінових пропозицій щодо надання тренінгових послуг для МСП щодо використання (РРО)

Тендер на закупівлю пального

Запит на надання пропозицій з Розробки концепції та підтримки впровадження call-центрів у фокусних громадах

Тендер щодо виконання робіт з поточного ремонту приміщень для підготовки до облаштування дитячого простору у м. Ізюм

ЖКУ оголошує відкритий тендер на закупівлю комп'ютерів

DiXi Group шукає провайдера з технічної підтримки сайту