“Зустріч для змін” у східному регіоні. Більше можливостей для локальних організацій

Початок: 22.04.2024 о 10:00
Закінчення: 22.04.2024 о 18:20
Адреса: Полтава, Полтавська обл., Україна
Місце: точне місце проведення буде в особистих листах до підтверджених учасників через заходи безпеки
Національна мережа розвитку локальної філантропії E-mail: [email protected]

Завершено

photo1711120766 (2)
“Зустріч для змін” у східному регіоні. Більше можливостей для локальних організацій

“Зустріч для змін”/ “Meeting for Change” — це нетворкінгова подія, що покликана збільшити кількість рівноправних партнерств між міжнародними організаціями та локальними українськими НУО. Перша подія пройшла у Києві в жовтні 2023 року, зібрала 60 локальних та 20 міжнародних організацій, серед яких IRC, Mercy Corps, People in Need, Action against Hunger та інші.

Цього року “Зустріч для змін” пройде у чотирьох регіонах України, аби більше локальних організацій могли знайти партнерів та фінансування. Організатори також збирають локальні історії про складнощі і особливості роботи у регіоні, які будуть презентовані на події у форматі TED-talks. 

Перша подія буде для східних областей, ми обрали Полтаву з міркувань безпеки. Ми запрошуємо організації, які працюють у Полтавській, Харківській, Дніпропетровській, Донецькій та Луганській областях.  

Реєстраційна форма для організацій.

Всі локальні організації мають пройти відбір до участі через заповнення реєстраційної форми, яка буде переглянута організаторами. Основні критерії для участі: 

  • Організація має бути зареєстрована як юридична особа, 
  • Організація працює на чітко визначеній території, тобто не національний рівень (область, місто, селище, регіон і т.д.),
  • Організація вже мала досвід публічного звітування реалізації донорських коштів або пожертв приватних осіб,
  • Організація не може бути асоціацією чи спілкою

Організаторами події є Національна мережа розвитку локальної філантропії. Ми мережева організація, що обʼєднує фонди громад України задля розвитку локальної філантропії та волонтерства в громадах, активізації жителів і підтримці громадських ініціатив.

 photo1711120766

“Зустріч для змін” є частиною нашого проєкту “Give Power to UA NGOs” – це адвокаційний проект, який почався у серпні 2022 року з відкритого листа до міжнародних організацій та донорів, які діють в Україні, з метою звернути увагу на проблему недоступності ресурсів та виключення локальних організацій із системи прийняття рішень, що стосуються гуманітарного реагування. 

Метою проєкту стало досягнення 25% локалізації міжнародних ресурсів до 2025 року на противагу 1% станом на літо 2022 року. У 2023 році була створена повноцінна адвокаційна стратегія організації. У процесі планування ми додали ще одну ціль – впровадження механізму відсоткової філантропії.