Згуртування та побудова довіри у розділених громадах

Початок: 14.01.2020 о 18:00
Закінчення: 14.01.2020 о 19:30
Адреса: вул. Хрещатик 36, Київ, Україна
Місце: Київська міська державна адміністрація, зала "Лекторій"
Костянтин Плоский
Телефон: (067) 222 8065
E-mail: [email protected]

Завершено

Мері Лін та Джон Бонд
Згуртування та побудова довіри у розділених громадах

Центр публічної комунікації та інформації міста Києва та Міжнародна громадська організація “Основи Свободи” запрошують 14 січня 2020 року о 18.00 на зустріч з Джоном Бондом та Мері Лін, подружжям з Великої Британії, які працюють у міжнародній спільноті “Ініціативи змін”.

Зустріч відбудеться у форматі модерованої дискусії та стосуватиметься таких основних питань:

  • досвід Великої Британії, Австралії у побудові/відновленні довіри між громадянами та владою;
  • залучення мешканців до врядування та ухвалення рішень;
  • трансформація конфліктів у світі розбіжностей.

Зустріч відбуватиметься у залі “Лекторій” Київської міської державної адміністрації (перший поверх) за адресою: вул. Хрещатик 36, м.Київ. Вхід вільний. Під час зустрічі буде забезпечено переклад з англійської. 

Джон Бонд – секретар Міжнародної організації “Ініціативи Змін”. Він живе в Оксфорді і має досвід роботи з Ініціативами Змін у понад 30 країнах, включаючи дев’ять років в Африці. Протягом восьми років він координував Форум з Безпеки Людини в Ко (Швейцарія). Це мотивувало його професійно зайнятись темами примирення та боротьби з корупцією на чотирьох континентах. Джон – австралієць, і протягом восьми років він був секретарем Австралійського Національного Комітету Дня Вибачення, який залучив мільйон австралійців до ініціатив спрямованих на подолання шкоди, заподіяної австралійским аборигенам, жорстокою та несправедливою політикою в Австралії. За це він був нагороджений Медаллю Ордена Австралії. Він також письменник і журналіст, написав книги про ініціаторів змін у Австралії, його найновіша книга – біографія професора Єжи Зубжицького, відомого як “батько австралійського мультикультуралізму”, була опублікована англійською та польською мовами.

Мері Лін – письменниця, редактор і духовний керівник, яка проживає в Оксфорді. Протягом 20 років вона була редактором міжнародного журналу Ініціатив Змін «For Change», що публікує відверті історії лідерів змін. Мері є автором книги «Хліб, цеглини та віра: громади, відповідальні за своє майбутнє», яка показує роль духовних змін як каталізатора для громадського розвитку. Вона пише про проблеми біженців, довкілля та розвитку, про духовне зростання та про людей, які впроваджують зміни. Вона також є фасилітатором для Творців Миру, програми для розширення прав жінок, яка діє за принципом «мирних кіл»: об’єднання жінок з більш ніж 50 країн світу, які діляться досвідом, підтримують одна одну, працюють спільно над залагодженням конфліктних ситуацій в громадах. До переїзду в Оксфорд у 2009 році, Мері була координатором, віце-головою а потім і секретарем Групи Соціальних Прав Затриманих в Гетвіку, що займається біженцями та затриманими іммігрантами, яких утримували у Центрі депортації “Тінслі Хаус”, що у Великій Британії.

Джона і Мері пов’язує з Україною тривала співпраця. Завдяки їм представники України та країн Східної Європи протягом багатьох років беруть участь у конференціях у Міжнародному центрі Ініціатив змін у Caux (Швейцарія). Під час нинішнього візиту до України подружжя візьме участь у IV Міжнародному форумі практиків партиципації, що відбудеться 17-18 січня у місті Полтава.

Основи Свободи – це міжнародна громадська організація, що розпочала свою діяльність у 1993 році як програма “Ініціатив Змін” в Україні та в інших країнах Східної Європи. Місією діяльності Основ Свободи є сприяння розвитку вільного, демократичного і справедливого суспільства, в якому громадяни живуть згідно з цінностями свободи, чесності, та власної відповідальності.

Контакти організаторів: 
Костянтин Плоский
тел. (067) 222 8065
ел. пошта: [email protected]