Медіа-профспілка та Спілка журналістів в рамках діяльності «Об’єднаного центру допомоги журналістам НСЖУ та НМПУ» запрошують колег відвідати групи психологічної допомоги. Це стало можливим завдяки проекту, який підтримав Міжнародний фонд «Відродження». Зустрічі будуть проводитися щочетверга з 18.30 до 20.00 у період з 28 січня по 31 березня 2015 року за адресою: Прес-центр НСЖУ, вул. Хрещатик, 27 А, 2 поверх.
Планується провести 10 зустрічей. На кожну зустріч психологічної групи допомоги запрошуємо 10-12 учасників, для яких тематика зустрічі буде актуальною. Про Ваш намір прийти на зустріч групи просимо повідомляти завчасно за тел. +38 (050) 356-57-58 або на скриньку: [email protected].
28 січня – Психологічне самопочуття журналістів, які виїхали із Криму.
4 лютого – Психологічне самопочуття журналістів, які виїхали із зони проведення АТО.
11 лютого – Психологічне самопочуття журналістів, які потрапляли до полону.
18 лютого – Психологічне самопочуття журналістів, які потрапляли у кризові ситуації під час роботи на Майдані.
25 лютого – Психологічне самопочуття журналістів, які потрапляли у кризові ситуації під час роботи в зоні АТО (потрапляння під обстріли, в оточення, перевірки на блок-постах).
3 березня – Психологічні особливості та складнощі при підготовці матеріалів про вимушених переселенців.
10 березня – Психологічні особливості та складнощі при підготовці матеріалів із пораненими.
17 березня – Психологічні особливості та складнощі при підготовці матеріалів із членами сімей загиблих в АТО.
24 березня – Психологічні особливості при підготовці матеріалів із волонтерами.
31 березня – Психологічний вплив та загрози від фейкової інформації.
«Група дає можливість розповісти про свою проблему та почути думки колег, що допомагає підтримувати рівновагу та впевненість, зрозуміти цінність і потрібність своєї роботи. Працюючи разом в групі, ми знаходимо точні і правильні слова, щоб висловити своє ставлення та почуття до ситуації та подій, в яких доводиться працювати та жити останнім часом», – розповідає консультант в кризових ситуаціях, психоаналітик Наталія Улько (керівник напрямку психологічної допомоги).
Довідка:
Метою проекту «Підтримка Об’єднаного центру допомоги журналістам НСЖУ та НМПУ», що здійснюється у партнерстві з Міжнародною федерацією журналістів за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» є надання комплексного захисту та підтримки журналістам в умовах соціально-економічної кризи та «гібридної війни» в Україні шляхом підвищення їх обізнаності та навичок у сфері безпеки, забезпечення захисним обладнанням, надання психологічної допомоги і підтримки, надання матеріальної допомоги у складних життєвих обставинах.
Піар-менеджер НМПУ Ірина Хевпа, телефон: +38 (050) 356-09-01, e-mail:[email protected]