Журналістська освіта в Україні: виклики навчання стандартів та етики майбутніх медійників

Початок: 28.09.2023 о 11:00
Закінчення: 28.09.2023 о 13:00
Адреса: Україна
Місце: Онлайн
Комісія з журналістської етики

Завершено

YouTube-Практичне обговорення-Журналістська освіта в Україні
Журналістська освіта в Україні: виклики навчання стандартів та етики майбутніх медійників

28 вересня 2023 року об 11:00 год в онлайн-форматі Комісія з журналістської проведе практичне обговорення «Журналістська освіта в Україні: виклики навчання стандартів та етики майбутніх медійників». Запрошуються викладачі, керівники закладів вищої освіти, студенти медійних спеціальностей та усі зацікавлені.

Під час події будуть презентовані результати опитування викладачів журналістики, проведене Фондом “Демократичні ініціативи” ім. Ілька Кучеріва з 21 до 26 червня 2023 року у співпраці з Комісією з журналістської етики та за підтримки UNESCO. Усього опитано 58 викладачів, які працюють у 23 закладах вищої освіти України.

Крім того, презентовано новий Посібник з журналістської етики, якому подано практичні рекомендації щодо дотримання етичних стандартів. Зокрема, наведено рекомендації щодо висвітлення повідомлень, які публікуються у соцмережах, пояснено характерні особливості використання основних журналістських жанрів, розкрито питання ґендерної рівності та специфіки діяльності журналістів та медіа під час дії воєнного стану.

Серед доповідачів:

  • Діана Дуцик, членкиня КЖЕ, виконавча директорка Українського інституту медіа і комунікації
  • Світлана Кузьміна, декан факультету гуманітарних і соціальних наук, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля.
  • Наталія Зикун, докт. наук із соц. комунікацій, проф., декан факультету соціально-гуманітарних технологій та менеджменту Державного податкового університету (м.Ірпінь)
  • Представники Фонду “Демократичні ініціативи” ім. Ілька Кучеріва та інші.

Модерує: Андрій КУЛИКОВ, голова Комісії з журналістської етики.

Обов’язкова реєстрація