Журналістів запрошують на тренінг від соціального проекту “Хелпер”

Початок: 19.09.2018 о 10:30
Закінчення: 19.09.2018 о 14:00
Адреса: Андріївський узвіз, місто Київ, Київська,
Місце: офіс Європейської Бізнес Асоціації
Благодійний проект “Хелпер”
Телефон: +380675360973, +380996406172
E-mail: [email protected] - PR-менеджер

Завершено

Тренінг для журналістів від проекту "Хелпер"
Журналістів запрошують на тренінг від соціального проекту “Хелпер”

19 вересня відбудеться навчання першої домедичної допомоги для журналістів українських ЗМІ у рамках благодійного проекту “Хелпер”.

Щороку від зовнішніх чинників гине близько 40 000 людей, третина з них – діти. У 40% випадків смертельних випадків можливо уникнути, вчасно надавши постраждалим першу домедичну допомогу. На жаль, тільки за останній місяць в українських школах сталися нещасні, а часом і смертельні, випадки під час навчального процесу або на території закладу.

Професіоналізм працівників медіа в тому, аби доступно, оперативно і використовуючи правильну термінологію, створити інформаційний матеріал на тему першої домедичної допомоги.

Тим не менш, практика показує нечіткість якісних описів надзвичайних подій з причин невпевненості у коректності написаних термінів, медичних процесів. Тим паче, що останні мають деякі зміни за державними протоколами.

Саме тому благодійний проект прагне взяти на себе просвітницьку функцію, яка б забезпечила впевненість у правильності та якості матеріалів українських журналістів, тим самим піклуючись про рівень освіченості та інформаційної обізнаності громадськості.

Реєстрація за посиланням

Адже так важливо знати, не лише “що, де коли?”, але і “як саме? за допомогою яких медичних інструментів? як правильно називається процес? яка грамотна назва причини певного випадку?”

Під час події навчимо Вас як правильно використовувати медичну лексику та продемонструємо навички надання першої домедичної допомоги.

Ми співпрацюємо лише з експертами з багаторічним досвідом, які сертифіковані за європейськими стандартами. Тренінги для журналістів на тему домедичної допомоги буде проводити директор Мальтійської служби допомоги міста Києва, В’ячеслав Черненко, та його команда.

Ми будемо вдячні, якщо після заходу ви висвітлете у своєму ЗМІ інформацію про те, що нового та корисного дізналися з тренінгу у рамках нашого проекту “Хелпер”. Підтримайте нас у впровадженні освітньо-просвітницького проекту задля безпеки здоров`я та життя дітей!

ПРО ПРОЕКТ “ХЕЛПЕР”

Соціальний проект «Хелпер» націлений на формування національної культури надання першої домедичної допомоги, зниження рівня смертності та подовження тривалості життя громадян України, який на першому етапі передбачає розвиток шкільної програми та обізнаності дітей та молоді щодо надання домедичної допомоги при побутовому травматизмі, нещасних випадках та інших надзвичайних ситуаціях.

Основне завдання – навчити школярів тому, як правильно надавати невідкладну догоспітальну допомогу постраждалим. людям, а також прищепити дітям систему цінностей, де основою є небайдужість до здоров’я і безпеки людини.

На сьогодні ми навчили більше 300 дітей. Створюючи на високому рівні новини на тему надання домедичної допомоги, тим самим ви підтримуєте нас у впровадженні освітньо-просвітницького проекту задля безпеки здоров`я та життя дітей.

Проект “Хелпер” підтримують Міністерство освіти і науки України; Міністерство молоді та спорту України; Міністерство соціальної політики України; Міністерство культури України; Міністерство інформаційної політики України, Мальтійська служба допомоги міста Києва, Всеукраїнська рада реанімації, Червоний Хрест України.

 

Проект “Хелпер” у Фейсбуці

Сайт проекту “Хелпер”