Зелена книга із соціального підприємництва – національна дискусія

Початок: 09.12.2019 о 10:00
Закінчення: 09.12.2019 о 13:30
Адреса: вул. Б. Хмельницького, 8/16, Київ,
Місце: EU Projects Hub, що на території ІА "УКРІНФОРМ"

Завершено

Дискусія. Зелена книга із соціального підприємництва в Україні
Зелена книга із соціального підприємництва – національна дискусія

9 грудня 2019 року з 10:00 до 13.30 в Києві відбудеться відкрита презентація і дискусія Зеленої книги соціального підприємництва. Будуть представлені результати громадських обговорень, які пройшли у Полтаві, Харкові та Івано-Франківську восени цього року.

Участь безкоштовна за умови попередньої РЕЄСТРАЦІЇ за лінком.

Команда Українського форуму благодійників, під егідою якого реалізовується міжнародний проект “Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою “знизу” запрошує всіх зацікавлених у розбудові екосистеми соціального підприємництва в Україні долучитися до заходу.

Наша мета – це широке обговорення Зеленої книги і рефлексія з приводу рекомендацій для української влади щодо покращення умов розбудови соціального підприємництва.

Презентувати Зелену книгу соціального підприємництва в Україні буде її укладач Валерій Кокоть, виконавчий директор Інституту інклюзивного розвитку. Важливою частиною заходу стануть також виступи ключових стейхолдерів, вічизняних експертів, соціальних підприємців.

Ознайомитись із Зеленою книгою соціального підприємництва

Захід відбудеться в приміщенні EU Projects Hub, що на території ІА “УКРІНФОРМ”. Адреса: Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16.