Заключна онлайн-конференція в рамках проєкту «Розвивайся, Дій, Впливай!»

Початок: 23.12.2021 о 11:00
Закінчення: 23.12.2021 о 12:00
Адреса:
Місце: онлайн

Телефон: (067)109-69-98
E-mail: [email protected]

Завершено

конференція(1)
Заключна онлайн-конференція в рамках проєкту «Розвивайся, Дій, Впливай!»

23 грудня 2021 року з 11:00 до 12:00 на платформі ZOOM відбудеться заключна онлайн-конференція з сурдоперекладом «Кроки студентської та учнівської активності в громаді: досвід студентів з інвалідністю ЗВО та учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти”.

До роботи онлайн-конференції запрошуються представники/ці Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, студенти/тки з інвалідністю та викладачі/чки ЗВО та закладів професійної (професійно-технічної) освіти, представники громадських організацій та інші зацікавлені особи.

Заключна онлайн-конференція з сурдоперекладом проводиться на безоплатній основі в рамках проєкту «Розвивайся, Дій, Впливай!», який реалізовується Громадською організацією Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» за підтримки Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю за рахунок коштів державного бюджету.

Метою круглого столу є сприяння міжсекторальної взаємодії у сфері запобігання та зменшення рівня домашнього насильства в родинах осіб з інвалідністю завдяки наданню соціальних послуг для людей з інвалідністю.

Метою онлайн-конференції є обмін досвідом щодо проведення «Всеукраїнської академії усвідомленого громадянина» та розробка стратегії включення студентів з інвалідністю ЗВО та учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти в активну участь у житті громад.

Для участі у заході потрібно зареєструватися за посиланням:

https://forms.gle/iaAacC1ELcmtWUH69