Зелена хімія: інноваційні підходи до створення нових продуктів

Початок: 27.09.2023 о 15:00
Закінчення: 27.09.2023 о 16:30
Адреса: платформа Zoom,
Місце: онлайн
Центр ресурсоефективного та чистого виробництва
Телефон: 044-227-83-78
E-mail: [email protected]

Завершено

Дизайн 1
Зелена хімія: інноваційні підходи до створення нових продуктів

Запрошуємо долучитися до онлайн-заходу “Зелена хімія: інноваційні підходи до створення нових продуктів”, який відбудеться у рамках Міжнародної конференції з хімії, хімічної технології та екології, присвяченій 125-річчю КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Дата та час: 27 вересня 2023 р. з 15:00-16:30
Місце проведення: онлайн, платформа Zoom
Мова заходу: українська та англійська (синхронний переклад)
Реєстрація: тут 

Участь у заході безкоштовна

Головні теми заходу:

  • застосування принципів зеленої хімії для підвищення екологічної безпечності виробництва;
  • хімічний лізинг – інноваційний бізнес-підхід;
  • презентація Глобальної програми інновацій та мереж у зеленій хімії (GreenChem);
  • впровадження курсу із зеленої хімії у навчальну програму.

Захід буде відкритим для всіх учасників Міжнародної конференції з хімії, хімічної технології та екології, присвяченій 125-річчю КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Також до участі запрошуються експерти та дослідники з центральних та місцевих органів влади, підприємств, експертних організацій, бізнес-асоціацій, громадських організацій, освітніх та науково-дослідних установ, які цікавляться питаннями:

  • зеленої хімії;
  • хімічного сектору;
  • промисловості;
  • циркулярної економіки;
  • охорони довкілля.

Онлайн-захід організований Центром ресурсоефективного та чистого виробництва у партнерстві з Центром зеленої хімії та зеленої інженерії Єльського університету (США) рамках проєкту ЮНІДО «Глобальна програма інновацій та мереж у зеленій хімії» (GreenChem), який фінансується Глобальним екологічним фондом (GEF).

Міжнародна конференція з хімії, хімічної технології та екології, присвячена 125-річчю КПІ ім. Ігоря Сікорського організовується хіміко-технологічним факультетом Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

* Глобальна програма інновацій та мереж у зеленій хімії (GreenChem) має на меті посилити раціональне управління промисловими хімічними речовинами та відходами шляхом впровадження ефективного контролю, скорочення та/або ліквідації відходів, а також, зокрема, розширити застосування рішень зеленої хімії щодо СОЗ та заміни ртуті шляхом розбудови потенціалу, впровадження інновацій та створення глобальної мережі зеленої хімії, що сприятиме підвищенню обізнаності, підтримці та впровадженню рішень у сфері зеленої хімії.