Ярмарок громадських ініціатив

Початок: 23.02.2021 о 16:00
Закінчення: 23.02.2021 о 18:00
Адреса: Чернівці,
Місце: Онлайн

Завершено

Снимок
Ярмарок громадських ініціатив

Активізм громадян – це потужний двигун, який рухає нашу країну вперед. Щоб об’єднати навколо якоїсь проблеми чи певної діяльності громадян, необхідно, насамперед, донести їм, що ці зміни потрібні кожному члену суспільства. Як тільки ми навчимося дбати про спільні інтереси, інтерес кожного з нас теж буде у виграші. Адже вміти активно жити в громаді – це справді важливий виклик, і наголос саме на слові «жити», а не «співіснувати». ВІ «Активна Громада» на сьогодні працює у 70 громадах України. Ми маємо наших представників у 30 населених пунктах. Активізація громадян і залучення громад до участі у прийнятті рішень є основною нашою задачею. Через громадські ініціативи українці мають можливість своїми діями впливати на стан речей у громаді, місті чи, навіть, країні. І по всій країні наразі вже є величезна кількість успішно реалізованих ініціатив. Тому ми пропонуємо презентувати їх, поділитися своїми історіями успіху та надихнути своєю діяльністю інших українців.

ЩО? Ярмарок громадських ініціатив.

МЕТА ПОДІЇ? Сприяти обміну досвідом реалізації громадських ініціатив у різних сферах життєдіяльності між громадянами, активістами, представниками політичних партій та органів місцевого самоврядування для впровадження реформ та розвитку добробуту громад України.

КОЛИ? 23 лютого (у вівторок), початок о 16:00.

ФОРМАТ? ZOOM-конференція.

До участі запрошуються: громадські активісти, представники ініціативних груп, органів місцевого самоврядування, політичних партій, молодь, підприємці, ЗМІ.

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ? Заповніть реєстраційну форму за посиланням.

За додатковою інформацією звертайтесь: Інна Пашанюк, регіональна координаторка ВІ «Активна Громада» у Чернівцях, +38(066)9053598, +38(097)9914902, [email protected].

Довідка. Захід організовано в рамках проєкту «Активна Громада: право вибору», що підтримується «Національним Демократичним Інститутом» (NDI) за фінансування, наданого «Агентством США з Міжнародного Розвитку» (USAID).

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.