Круглий стіл: яка буде освіта Краснопілля у Березанській оновленій селищній громаді?

Початок: 07.10.2020 о 09:45
Закінчення: 07.10.2020 о 11:45
Адреса: вул. Шкільна 1, с. Краснопілля,
Місце: у приміщенні сільради

Завершено

круглий стіл
Круглий стіл: яка буде освіта Краснопілля у Березанській оновленій селищній громаді?

Саме для обговорення цього питання запрошуємо медіа; представників органів місцевого самоврядування, освітян, громадськості, Краснопільскої сільської ради на круглий стіл, що відбудеться о 9-45, у середу 7 жовтня 2020 р. у приміщенні сільради (вул. Шкільна 1, с. Краснопілля).

У програмі круглого столу — презентація та обговорення висновків та рекомендацій громадського аудиту стану освіти у Берзанської ОТГ та 4-х  сільрад, що  разом з Карснопільскою, Краснянською, Ташинською, Щасливівською сільрадами приєднуються до Березанської ОТГ.

У дружньому колі ми зробимо перші кроки до Угоди порозуміння між представниками центру і віддалених сіл щодо гармонійної моделі освіти у оновленій Березанській селищній громаді.

УВАГА! Список учасників формуються на основі заявок на участь у заході, що приймаються до 12-00, 6 жовтня 2020 р.

У разі виникнення запитань, звертайтеся до Олени Вартанян на адресу: [email protected] або за телефоном +38 (0512)47-38-79.

 Прес — служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва».

_________________________________________________________________
Круглий стіл є заходом проекту «Добра освіта у гармонійних громадах Березанщини», що реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» за підтримки МФ «Відродження» та при партнерстві з ГО «ЕКО. Березань», Березанською районною радою та виконкомами Березанської, Коблівської ОТГ та Миколаївським місцевим центром ПВПД в рамках діяльності Мережі із розвитку місцевої демократії та коаліції #ГромадськаПрефектура.

Метою проекту є підвищення спроможності місцевого самоврядування для створення дієвої системи з надання якісних публічних послуг у закладах дошкільної та загальної освіти на основі застосування механізмів місцевої демократії та медіації для досягнення ясності та порозуміння представників периферії та адміністративних центрів 2-х ОТГ Березанщини щодо:
• Суті реформи системи надання освітніх послуг;
• Оптимальної мережі закладів освіти згідно вимог національного законодавства;
• Пріоритетності, перспективності та ефективності видатків на виконанню відповідних власних повноважень ОМС у сфері забезпечення функціонування мережі з дошкільних закладів освіти та шкіл різних ступеней та підпорядкованості (опорний заклад-філія) в ОТГ району.

Круглий стіл є черговим заходом проекту «Дієві механізми гармонійного розвитку сіл в ОТГ на Миколаївщині», що реалізується Фондом при партнерстві з Миколаївською облрадою, Миколаївською ОДА згідно на виконання технічного завдання 3.2.1.4. Плану заходів з реалізації у 2018-2020 р.