Як здійснити інноваційний прорив?

Початок: 04.05.2019 о 10:00
Закінчення: 04.05.2019 о 19:00
Адреса: М «Хрещатик», вул. Хрещатик 34, 3-й поверх, Київ, Україна
Місце: Український союз промисловців і підприємців
ВМГО “Студентська республіка”
Телефон: (044) 529-13-75
E-mail: [email protected]

Завершено

1747c1cb990b496ca5e2443cd328cd6a
Як здійснити інноваційний прорив?

Сутність модернізації – у відновленні нормального життя, встановленні   свобод і втіленні безлічі прогресивних інновацій, це непроста, але   критична задача для України.

 Республіканці продовжують інтелектуальні пошуки альтернативи наявному соціал-дарвіністському   курсу 4 травня 2019р. у Києві під час ІІ Громадянського лекторію на   тему «Інноваційний прорив і «нова індустріалізація» як складові   модернізації України».

Запрошуємо! Реєструйтесь!

Послідовно, за участі   провідних мислителів/ьок і практиків/ес України та зарубіжжя, на різних   проектах Студреспубліки досліджується проблематика модернізації України та   світу. Як долучитися до експертів/ок й активних українців/ок, які вже вдруге під   час Громадянського лекторію дискутуватимуть про можливості інноваційного   прориву та здійснення «нової індустріалізації» – далі.

Отже, якою є альтернатива нинішньому курсу соціал-дарвінізму, коли економіка падає, більшість громадян елементарно виживає або виїжджає за кордон, експлуатація населення та природи посилюється, корупція квітне буйним цвітом, а людей годують міфами про аграрну супердержаву?

Під час І Громадянського лекторію на цю тему рік тому, влучно відзначили: «Щоб виграти «Сталінградську битву» за модернізацію, потрібна воля, а в діях, словах і думках – тотожність. Без самообмеження нічого не вийде».

«Нова індустріалізація» – термін досить умовний, він означає наступний етап розвитку соціально-економічних відносин людства і полягає у розвитку індустрій, які ґрунтуються на надсучасних технологіях, є дуже гнучкими, індивідуалізованими й, одночасно, глобалізованими, тісно зв’язані з безперервною освітою протягом усього життя, які можуть бути побудовані на адитивних принципах (3D, 4D, 5D), пов’язані зі   сферою  ІТ, віртуальністю, зав’язані на всі рівні космосу тощо.  

Громадянські лекторії – важлива ініціатива Студреспубліки, яка збирає  активістів/ок, експертів/ок, молодих лідерів/ок і просто небайдужих   громадян разом для діалогу про інноваційний розвиток України й   особистісну самореалізацію в нових складних умовах, про розвиток   людини й універсальні цінності.

До участі в ІІ Громадянському   лекторії:  «Інноваційний прорив і «нова індустріалізація» як   складові модернізації України», що відбудеться 4 травня з 10:30  до 19:00 (початок реєстрації з 10:00) у приміщенні Українського союзу   промисловців і підприємців (м. Київ, М «Хрещатик», вул. Хрещатик 34, 3-й поверх), запрошуємо прогресивних громадян/ок – економістів/ок, соціологів/инь та інших інтелектуалів/ок, активістів/ок, підприємців/иць, робітників/ць, журналістів/ок, студентів/ок.

Попередньо потрібно пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію. Кількість місць обмежена!

Питання медіа та партнерства: бренд-менеджерка Віра Андріюк (097) 883 22 26, [email protected]
Партнери: Український союз промисловців і підприємців, Газета прогресивних людей «Нова Республіка», видавництво «Саміт-книга».

Умови участі

Про ІI Громадянський лекторій у Києві (2018; політика пам’яті)
Про ІІ Громадянський лекторій у Києві (2018; свобода слова)
Про І Громадянський лекторій у Києві (2018; інновації та «нова індустріалізація»)
Про І Громадянський лекторій у Києві (2017; політика пам’яті)
Про ІІI Громадянський лекторій у Полтаві (2017; громадянин, громада і держава)
Про I Громадянський лекторій у Києві (2017; свобода слова)
Про ІI Громадянський лекторій у Полтаві (2016; громадянин, громада і держава)
Про І Громадянський лекторій у Полтаві (2015; громадянин, громада і держава)