Як вберегти дитину від сексуального насильства, небезпечних знайомств в Інтернеті та інших загроз

Початок: 08.04.2021 о 16:00
Закінчення: 08.04.2021 о 17:30
Адреса:
Місце: онлайн
Українська школа практичних знань з питань доступу до правосуддя E-mail: [email protected]

Завершено

Діти
Як вберегти дитину від сексуального насильства, небезпечних знайомств в Інтернеті та інших загроз

Український фонд «Благополуччя дітей» спільно з програмою Лабораторія Pro Bono Української школи практичних знань з питань доступу до правосуддя запрошують в четвер на вебінар «Безпечна поведінка дітей».

За статистикою у 80 відсотках випадків сексуальне насильство над дітьми чинять люди з їхнього близького оточення. До 70 відсотків школярів зазнали самі чи стикалися з булінгом або кібербулінгом. А більше 50 відсотків підлітків напивалися. Як убезпечити дітей і підлітків від насильства, сумнівних компаній, небезпечних знайомств в Інтернеті та інших загроз, і при цьому не замучити їх контролем? Про це розкажуть у четвер виконавча директорка Українського фонду «Благополуччя дітей» Тетяна Басюк та практичний психолог, експертка і майстер-тренер фонду Наталя Москвіна.

Безкоштовний вебінар проходитеме 8 квітня з 16.00 до 17.30 через Zoom. Посилання для участі буде надіслане напередодні заходу на адресу електронної пошти, яку ви вкажете тут при реєстрації.

Онлайн-захід буде корисним не тільки батькам, а й дитячим правозахисникам, педагогам, психологам, спеціалістам соціальної сфери.

Довідково:

Команда Українського фонду «Благополуччя дітей» з 1997 року розробляє методичні та інформаційні матеріали, готує тренерів та фахівців-освітян, навчає батьків – усе заради того, щоб діти росли щасливими і в безпеці.