Як створити відео, яке захочуть побачити мільйони?

Початок: 28.07.2017
Закінчення: 29.07.2017
Адреса: вул. Соборна, 1-а, Кропивницький, Кіровоградська, 25006, Україна
Місце: Прес-клуб реформ
Прес-клуб реформ
Телефон: +38-050-321-39-19
E-mail: [email protected]

Завершено

mobile-video-and-tablet
Як створити відео, яке захочуть побачити мільйони?

Тренінг для журналістів/редакторів інтернет-ЗМІ, які планують розвивати такий напрямок у роботі сайтів як відеоконтент або ж хочуть вдосконалити свої вміння, відбудеться 28-29 липня у Кропивницькому. На тренінг запрошуються представники ЗМІ Кіровоградської, Житомирської, Вінницької, Черкаської, Полтавської та Хмельницької областей.

Медіатренер – БОГДАН КУТЄПОВ – скандаліст, баяніст, документаліст. У минулому – автор кількох проектів журналістських розслідувань, медіакритик. Зараз працює стрімером, журналістом і ведучим на Hromadske.tv. Зняв понад 150 короткометражок у проекті Hromadske.doc. Автор циклу документальних репортажів “Нова Рада”, док. циклу “Восток” (спільно з М. Найємом), фільму про обмін полоненими “Контакт”, фільму-експерименту “Піду в поліцію” та ін. Головний тренер відеошколи People in Need (Прага, Чехія), в якій брали участь медійники з України, Молдови, Вірменії, Киргизстану, Азербайджану. Тренер відеоакадемії документального серіалу DocEmotion (Український католицький університет, Львів). У минулому – спецкор “Телекритики”, у дальшому минулому – автор і ведучий програм журналістських розслідувань “Знак Оклику” (ТВі), “За вікнами” (СТБ), тележурналіст-новинар.

Програма

28 липня, п’ятниця
9.30 – 10.00 Реєстрація.
10.00- 13.00 Перша частина тренінгу:
– Відео як ефективний інструмент залучення аудиторії
– Story-центричність. Вірусність: як набрати мільйон переглядів.
– Основи зйомки і монтажу.
13.00-14.00 – Обід
14.00- 17.30 Друга частина тренінгу:
Створення та редагування відео з допомогою мобільних пристроїв. Додатки для роботи з відео, анімовані титри в смартфоні.
15.30 16.00 кава-брейк та цікаві практичні поради

29 червня, субота
10.00- 11.30 Третя частина тренінгу
– Інструменти YouTube для редагування відео онлайн.
– Авторське право. Джерела безкоштовної музики для відео.
– Стрімінг. Онлайн-трансляції в соцмережі.
11.30-12.00 – кава-брейк
12.00-13.00 Четверта частина тренінгу
– Презентація відео робіт учасників.

УВАГА! Учасникам необхідно мати з собою мобільні пристрої (смартфон чи планшет), бажано iPhone або IPad, або на android. По бажанню (факультативно) – фото- чи відеокамеру (будь-яку) і ноутбук. Прохання зареєструватися до участі

Реєстрація триватиме до 16-го липня, до 23.00. Тим, хто пройде відбір, отримають дзвінки \ листи у понеділок, 17-го липня. Учасникам відшкодовуються транспортні витрати та готель.

Тренінг проводиться у рамках проекту Ужгородського прес-клубу «Створення Консультаційного центру мультимедіа для регіональних українських ЗМІ» за підтримки програми «У-медіа» Інтерньюз Нетворк.