Як посилити безпеку України? Протидія пропаганді Кремля

Початок: 08.02.2022 о 17:00
Закінчення: 08.02.2022 о 18:15
Адреса: Онлайн,
Місце: Онлайн

Завершено

anons-ttfu-2-ukr
Як посилити безпеку України? Протидія пропаганді Кремля

8 лютого о 17:00 Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ разом із Фондом Маршалла Сполучених Штатів (German Marshall Fund) організовують онлайн-круглий стіл Трансатлантичної робочої групи (Transatlantic Task Force on Ukraine) «Як посилити безпеку України? Протидія пропаганді Кремля».

З 2014 року Україна є об’єктом невпинної пропаганди Росії. А зараз кремлівська дезінформація створює умови та вигадані виправдання для можливого вторгнення в Україну.

Борючись із російською дезінформацією протягом останніх кількох років, українська влада та громадянське суспільство зробили значні кроки в протидії російській пропаганді. Проте нещодавно запроваджена Національна система стійкості передбачає більш проактивні дії для об’єднання українців у протидії гібридним загрозам.

Які пріоритети української влади в протидії пропаганді РФ? Які заходи вживаються українським громадянським суспільством і незалежними ЗМІ для боротьби з дезінформацією? Як Україна та її іноземні партнери в США, ЄС та НАТО можуть об’єднати зусилля проти російської дезінформації?

Ці та інші питання ми обговоримо під час нашого заходу.

Спікери:

  • Євгенія Кравчук, народна депутатка, голова підкомітету з питань інформаційної політики Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики
  • Андрій Куликов, журналіст, співзасновник Громадського радіо
  • Вадим Міський, програмний директор ГО «Детектор медіа»

Модератор:

  • Джонатан Кац, старший науковий співробітник Фонду Маршалла Сполучених Штатів

Мова заходу: англійська (з перекладом українською)

Реєстрація за посиланням

Контактна особа: Джон Александер, [email protected]

Трансатлантична робоча група (TTFU) була створена в жовтні 2018 року Німецьким Фондом Маршалла США та Реанімаційним Пакетом Реформ за підтримки організацій громадянського суспільства України, включаючи Український кризовий медіа-центр. Основний фокус діяльності робочої групи полягає в забезпеченні платформи для посилення взаємодії між США, Європою та Україною, а також обміну інформацією між політиками, лідерами думок і громадськими організаціями щодо політичних, економічних і безпекових проблем, які впливають на Україну, її демократичний транзит і взаємодію із західними партнерами.

З огляду на стан глобальних, регіональних та внутрішніх викликів, включаючи COVID-19, з якими стикаються США, Європа та Україна, місія TTFU є як ніколи важливою для зміцнення трансатлантичного партнерства з Україною та регіоном, які продовжують протистояти загрозам та ворожій діяльності з боку Президента Росії Володимира Путіна.

Цей проєкт підтримується Чорноморським трастом регіонального співробітництва (the Black Sea Trust for Regional Cooperation), який є проєктом Фонду Маршалла Сполучених Штатів (German Marshall Fund).