Як наблизити перемогу_Форум громадянського суспільства “Обриси майбутнього: перемога, відновлення та модернізація України”

Початок: 30.05.2023 о 09:30
Закінчення: 30.05.2023 о 17:00
Адреса: вул. Лаврська, 10-12, Київ,
Місце: Мистецький Арсенал

Завершено

348474178_2303464319836560_329311047917494803_n
Як наблизити перемогу_Форум громадянського суспільства “Обриси майбутнього: перемога, відновлення та модернізація України”

Запрошуємо на Форум громадянського суспільства “Обриси майбутнього: перемога, відновлення та модернізація України”

ІСАР Єднання запрошує представників та представниць громадських та благодійних організацій, волонтерських ініціатив, гуманітарних штабів, міжнародних партнерів, українські фонди та донорів, центральні органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, бізнес, медіа та всіх небайдужих та активних громадян на Форум громадянського суспільства “Обриси майбутнього: перемога, відновлення та модернізація України“.

Мета нашого Форуму  об’єднати зусилля, скоординувати дії і накреслити обриси нашого майбутнього. Тут ви дізнаєтеся, що можна зробити, аби наблизити перемогу та як проявити себе громадянином в дії. 

   Ми всі маємо непохитну віру у перемогу, але віри замало, потрібні дії, тому перший вектор – наближаємо перемогу (адвокація зброї, міжнародна коаліція, боротьба з пропагандою). Другий вектор – раннє відновлення тих сфер, які потребують швидкої підтримки (люди, критична інфраструктура, безпека у всіх сферах). Третій вектор – модернізація – ми не прагнемо відбудувати те, що непотрібно і було неефективне, ми хочемо змін, реформ і модернізації. Це змісти, які ми закладаємо в тему  Форуму громадянського суспільства “Обриси майбутнього: перемога, відновлення та модернізація України“.

КОЛИ: 30 травня 2023

ДЕ: м. Київ, комплекс “Мистецький арсенал”, (вул. Лаврська, 10-12)

Формат події: наживо (окремі панелі будуть доступні онлайн)

Просимо зареєструватися на Форум тут https://forms.gle/1SiPUmdMsekWFkSv8

Трансляція панельних дискусій здійснюватиметься на лендінгу Форуму, де ви також знайдете програму Форуму https://forum.ednannia.ua/program.html

Основні теми, які будемо підіймати на ФОРУМІ:

 • Перемога і все що наближає до неї. Зокрема, підтримка міжнародної коаліції, адвокація зброї та фінансової підтримки, протидія російській гібридній агресії у міжнародних інституціях та академічних колах, підтримка ЗСУ, справедливий суд над воєнними злочинцями, покарання росії та компенсації для потерпілих
 • Раннє відновлення. Обговоримо теми про допомогу ВПО, гуманітарну допомогу, соціальну згуртованість, відбудова інфраструктури і контроль з боку громадянського суспільства за цим; реабілітація та невідкладна психологічна допомога населенню, у тому числі ветеранам
 • Економіка. Що для нас вкрай важливо після перемоги?  Адвокація реформ для лібералізації економіки, зняття обмежень і зміна фокуса на підтримку бізнесу, а не його карання; сприяння запуску переміщених бізнесів; просвіта важливості економічної свободи та підприємницької ініціативи
 • Демократія. Сенс, який ми закладаємо в цю тематику,  – демократія можлива лише в дії і в нас вона проявляється в активному виборюванні своїх прав та свобод, формується з присмаком крові. Обговоримо доступ до інформації та свободу слова, розвиток незалежних медіа;  участь громадянського суспільства у прийнятті рішень; як підтримувати громадянське суспільство та розвивати культуру волонтерства.  
 • Національна ідентичність, культура – це тема у нас буде пронизувати кожну дискусію, адже наша перемога та відновлення стоятимуть на фундаменті культури, на сенсах, які ми закладаємо.  
 • Партнерство на місцевому рівні. Децентралізація – одна з успішних реформ в країні, бо українцям дали можливість бути господарями у своїх громадах. Тож спускаємося в регіони, вивчаємо потреби на місцях і посилюємо регіональні громадські ініціативи, вибудовуємо партнерства.
 • Людський капітал. Поговоримо про всі виклики демографічної кризи та про те, як навіть за кордоном лишатися українцем. Чи наша «суперсила» легко адаптуватися та асимілюватися  не зіграє з нами злий жарт.

Що вас очікує на ФОРУМІ:

 • Змістовні дискусії
 • виставки (соціальних бізнесів, арт-об’єктів, збережених від війни, кращих кейсів відновлення постраждалих громад силами ОГС)
 • майстерні (з проєктного підходу, дизайну та менеджменту, з краудфандингу та роботи на міжнародних платформах, посилення спроможностей ОГС для відновлення України) 
 • презентації від донорських організацій про грантові програми
 • дитяча зона з аніматорами
 • показ документальних стрічок

Заохочуємо підписатися на сторінку події: https://fb.me/e/4oGG9mhe1, та запрошуємо учасників у telegram-чат – тут ви знайдете однодумців, партнерів і зможете обмінятися враженнями Форуму: https://t.me/csd_forum

Розвиваємо громадянське суспільство та наближаємо перемогу разом!