Як модернізувати економіку і все наше життя? – громадянський лекторій у Києві

Початок: 21.04.2018 о 10:00
Закінчення: 21.04.2018 о 20:00
Адреса: вул. Хрещатик 34, 3-й поверх (М «Хрещатик»), Київ, Україна
Місце: Український союз промисловців і підприємців
ВМГО “Студентська республіка”
Телефон: (044) 529-13-75
E-mail: [email protected]

Завершено

1747c1cb990b496ca5e2443cd328cd6a
Як модернізувати економіку і все наше життя? – громадянський лекторій у Києві

Криза дедалі поглиблюється, більшість громадян або просто виживає, або масово виїжджає за кордон. Економіка падає, корупція квітне буйним цвітом, а людей годують міфами про аграрну супердержаву. Студреспубліка послідовно бореться з деградацією. Тому 21 квітня 2018р. у Києві вперше проходитиме Громадянський лекторій на тему: «Інноваційний прорив і «нова індустріалізація» як складові модернізації України». Запрошуємо! Реєструйтесь!

Послідовно, за участі провідних мислителів і практиків України та зарубіжжя, на різних проектах Студреспубліки досліджується проблематика модернізації України та світу. Як долучитися до експертів/ок й активних українців/ок, які під час Громадянського лекторію дискутуватимуть про можливості інноваційного прориву та здійснення «нової індустріалізації» – далі.

Події, які відбулися за останній час у нашій країні та світі, лише підтвердили правильність республіканської критики та напрямку наукових і суспільно-політичних пошуків. Деградаційний курс держави, тупик соціально-економічної політики, масове зубожіння й еміграція українців/ок, яка де-факто прийняла форму фактичної евакуації, не можуть залишати байдужими відповідальних громадян і вимагають консолідації всіх здорових сил навколо програми модернізації України, навколо мети входження України до топ-20 держав світу за рівнем життя громадян.

Громадянські лекторії – важлива ініціатива, яка збирає активістів/ок, експертів/ок, молодих лідерів/ок і просто небайдужих громадян разом для діалогу про інноваційний розвиток України й особистісну самореалізацію в нових складних умовах, про розвиток людини й універсальні цінності. Формат події – інтенсивний лекторій у режимі доповідь-обговорення на зазначену тематику.

Досить базікання про те, що нас врятує аграрний сектор або політика ще більшого стиснення пасків, або кінцевий розпродаж усього іноземцям – досвід показує, що руйнування реального сектору економіки знекровило Україну. Іншого шляху, окрім модернізації, частиною якої є нова індустріалізація – немає. Але як це зробити?

«Нова індустріалізація» – термін досить умовний, він означає наступний етап розвитку соціально-економічних відносин людства і полягає у розвитку індустрій, які ґрунтуються на надсучасних технологіях, є дуже гнучкими, індивідуалізованими й, одночасно, глобалізованими, тісно зв’язані з безперервною освітою протягом усього життя, які можуть бути побудовані на адитивних принципах (3D, 4D, 5D), пов’язані зі сферою ІТ, віртуальністю, зав’язані на всі рівні космосу тощо.

До участі в Громадянському лекторії: «Інноваційний прорив і «нова індустріалізація» як складові модернізації України», що відбудеться 21 квітня з 10:30 до 20:00 (початок реєстрації з 10:00) у приміщенні Українського союзу промисловців і підприємців (м. Київ, М «Хрещатик», вул. Хрещатик 34, 3-й поверх), запрошуємо прогресивних громадян/ок, економістів/ок, соціологів/инь та інших інтелектуалів/ок, активістів/ок, підприємців/иць, робітників/ць, журналістів/ок, студентів/ок. Попередньо потрібно пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію. Кількість місць обмежена!

Питання медіа та партнерства: бренд-менеджерка Віра Андріюк (097) 883 22 26, [email protected]

Партнери:  Український союз промисловців і підприємців, Газета прогресивних людей «Нова Республіка».

Умови участі