Як громади залучають кошти? Презентація дослідження проєктів відновлення

Початок: 31.01.2024 о 14:00
Закінчення: 31.01.2024 о 15:00
Адреса:
Місце: онлайн

Завершено

02
Як громади залучають кошти? Презентація дослідження проєктів відновлення
Громадська організація Об’єднання Відповідальних Громадян за фінансової підтримки Prague Civil Society Centre в межах проєкту «Офіс залучення ресурсів» у 2023 році провела дослідження серед деяких громад України, щоб дізнатись, як ті залучають недержавні кошти на своє відновлення та розвиток.

Спільно з дослідницькою компанією Оперативна соціологія було проведено case study 20 проєктів у 15 громадах із різних регіонів країни. Досліджували питання шляхів пошуку грантодавців, проведення перемовин і презентації громад, рекламні засоби розповсюдження інформації, складнощі в процесі пошуку донорів, реалізації проєктів і способи їх подолання. Окрім цього, респонденти, які взяли участь у дослідженні, надали свої рекомендації для тих, хто лише починає процес залучення донорського фінансування у своїх громадах.

Запрошуємо представників органів місцевого самоврядування, відповідальних за залучення ресурсів, і представників громадянського суспільства, які працюють у сфері відновлення громад, до участі в презентації результатів указаного дослідження.

Що треба знати про захід?
1. ДАТА І ЧАС — 31 січня 2024 року з 14:00 до 15:00.
2. ФОРМАТ — онлайн на платформі ZOOM.
3. УМОВИ УЧАСТІ — необхідно зареєструватись через гугл-форму https://bit.ly/3HwjMyh.

Посилання на зустріч та адженда будуть надіслані на вказану у формі електронну адресу за добу до заходу.

Бережіть себе. Чекаємо на вашу участь!