Як діє російська пропаганда за кордоном і що з цим робити: приклад Бельгії та інших країн

Початок: 27.09.2023 о 18:30
Закінчення: 27.09.2023 о 19:30
Адреса:
Місце: онлайн

Завершено

0731660001695284943
Як діє російська пропаганда за кордоном і що з цим робити: приклад Бельгії та інших країн
Російська пропаганда через маніпулювання націлена впливати на міжнародну громадську думку та політичні процеси, щоб зламати інтернаціональну підтримку України та впровадити свої інтереси в інших країнах. Вплив російської пропаганди є серйозним викликом для нас, адже ми маємо захищати свої цінності, зміцнювати інформаційну безпеку та вести активну інформаційну діяльність для розкриття дезінформації. Для протидії ми маємо співпрацювати з іншими країнами, обмінюючись інформацією та практиками заради захисту від маніпуляційної інформації країни-терористки.  

ВІ “Активна Громада” запрошує українців за кордоном та українців в Україні долучитись до Клубу Активної Громади за участі Анни Меленчук, співзасновниці та членкині правління Європейського альянсу цифрового розвитку.

Анна Меленчук, співзасновниця та членкиня правління Європейського альянсу цифрового розвитку.

Зустріч проводить Олександра Гліжинська, виконавча директорка Інституту “Республіка”, засновниця ВІ “Активна Громада”.

Під час зустрічі будемо говорити про:

  • те, які є прояви російської пропаганди в Брюсселі;
  • те, як українські активісти протидіють пропаганді на міжнародному рівні.

Дата: 27 вересня 2023 року

Час проведення за київським часом: 18:30

Час проведення за брюссельським часом: 17:30

Зареєструватись можна за посиланням.

З додатковими питаннями звертайтесь за телефоном: +380961724018, Інна Душка, організаторка заходів Інституту “Республіка”

Довідка. Проєкт “Активна Громада: право вибору” підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI) за фінансування наданим Агентством США з Міжнародного Розвитку.

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.