Як будувати повідомлення навколо коронавірусу

Початок: 25.03.2020 о 13:00
Закінчення: 25.03.2020 о 14:00
Адреса: Facebook Клубу Добродіїв,
Місце: онлайн
Клуб Добродіїв

Завершено

90172596_1625031927637219_1241842836760952832_o
Як будувати повідомлення навколо коронавірусу

Перед обличчям глобальних проблем і в умовах невизначеності людей охоплює паніка і відчуття страху. Така ситуація зараз відбувається в умовах пандемії. Через паніку люди діють ще більш нераціонально і роблять помилки, які можуть дорого коштувати. Від коронавірусу вакцини ще немає, але від паніки є ― ефективна комунікація.

25 березня Анастасія Нуржинська, міжнародна експертка з комунікацій для соціальних та поведінкових змін, проведе благодійний ефір “Як будувати повідомлення навколо коронавіруса”.

Анастасія отримала ступінь магістра з поведінкової науки у London School of Economics. За останні 15 років організувала понад 25 кампаній для просування державних реформ, освіти, культури та креативності, прав людини, гендерної рівності, правосуддя та безпеки, громадянського суспільства, охорони здоров’я для ЄС, ПРООН, ЮНІСЕФ, Ради Європи, Британської Ради, громадських організацій та урядів у країнах Азії, Африки, Європи та на Балканах.

Під час онлайн-лекції Анастасія поділиться своїм досвідом і розкаже:

  • чому виникає паніка і люди діють нераціонально;
  • як в умовах пандемії ефективно комунікувати з громадянами, колегами та близькими, користуючись конструктором повідомлень на основі поведінкової науки, зокрема, посібником від уряду Великобританії MINDSPACE.

Ефір буде особливо корисним для представників держсектору, журналістів, комунікаційників і кожного, хто слідкує за своєю інформаційною гігієною так само, як і за тілом.

Онлайн-лекція пройде 25 березня, в середу, на сторінці Facebook Клубу Добродіїв. Початок о 13.00.

Захід безкоштовний. В якості подяки за знання і поради експертки, можна зробити благодійний внесок на підтримку програми наставництва Клубу Добродіїв. Наставники системно комунікують з дітьми-сиротами і дітьми із неблагополучних сімей, які знаходяться під опікою фонду, організовують для них освітні програми, майстер-класи, щоб підтримувати таланти і захоплення дітей, проводять розвиваючі ігри та ін.