Виставка живопису «Голоси» українського художника Ігоря Коновалова

Початок: 05.06.2019 о 18:00
Закінчення: 05.06.2019 о 20:00
Адреса: Андріївський узвіз, 22А, Київ, Україна
Місце: Центр сучасного мистецтва "Совіарт"
Асоціація артгалерей України. Центр сучасного мистецтва “Совіарт”

Завершено

афіша
Виставка живопису «Голоси» українського художника Ігоря Коновалова

05 червня о 18:00 запрошуємо на офіційне відкриття персональної виставки українського художника Ігоря Коновалова «Голоси».

Захід пройде в Українському центрі сучасного мистецтва «Soviart» (Андріївський узвіз, 22А) за сприяння Асоціації артгалерей України.

Серед розумних і освічених прийнято мати свою точку зору. До того ж точка зору – це ще й своєрідний фільтр від пропаганди соціуму. Але щоб мати точку зору, потрібно усвідомити «точку сидіння», тому як перша визначається другою. Іншими словами «у кожного своя правда». І ось коли заходиш в інтернет, то місце сидіння вже не має географічного значення, а точка зору стикається з безліччю їй протилежних, які в своєму конфлікті вже як би і не точки, а скоріше гул голосів.

Але виникає питання, що представляють собою ці «голоси» епохи постправди в мережі? «Голоси» хайпів і фейків, людей і ботів, реальності і ілюзії, це баяни і сабжі від різних аффтарів, фотожаби, меми та багато іншого. Боротися з усією масою подібної інформації допомагає іронія або самоіронія, тому що інакше нестерпно адекватно сприймати «голосу», які доходять з усіх екранів.

Філософська концепція життя Ігоря Коновалова проста і в той же час дуже складна. «Світ це ти сам» – говорить автор. І занурюючись в простір «голосів», художник вихоплює з нього те, що зачепило свідомість за якийсь період свого життя і розчиняє пікселі з монітора в фарби.

Незважаючи на те, що свідомість сприймає шум «голосів», художник вибірково фіксує на полотні хвилюючі його теми на тлі всюдисущих атомообразних зайчиків – інформаційних частинок, яким він дав назву «інфатони». З одного боку інфатони – це виділені елементи духу часу, а з іншого – цифровий треш. Адже можливо в майбутньому цифрова комунікація стане такою ж застарілою, як зараз аналогова.

 

Виставка триватиме з 5 по 30 червня 2019 р.

Подія facebook.

Реєстрація і додаткова інформація: 098 901-74-79 (Аліна), 093-684-62-17 (Леся).

voices of love cof

 

Довідка

konovalov igorКоновалов Ігор – український художник. Народився у 1965 році в м. Новий Буг, Україна. Закінчив Дніпропетровське художнє училище (1983-1987) і Українська Академія мистецтв (1987-1993).

Живе і працює у Києві. Учасник арт-комуни «Сквот на Олегівській» (1993 – 2018). Автор проекту – Fіction Gаllery Expedition (1996-2006).

Виставкову діяльність розпочав в кінці вісімдесятих. В середині дев’яностих відкрив масштабний авторський проект FGE (Fiction Gallery Expedition). Проект проіснував більше десяти років.

Під керівництвом Ігоря Коновалова був створений напрямок «hill art», в рамках якого проходили акції і споруди «магнітних» об’єктів на пагорбах Києва.

Брав участь у численних аукціонах «Золотое сечение», «Дукат», Vakulenko Consulting, благодійний аукціон «Мистецтво заради життя» – МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ, Phillips AUCTION NEW NOW LONDON 9 DECEMBER 2015 2PM.

Роботи Коновалова зберігаються: в Дніпропетровському художньому музеї, Музеї сучасного образотворчого мистецтва України (МСОМУ) в м. Київ. У приватних зібраннях: Віктора Хаматова, Бориса Гриньова, Ігоря Воронова, Ігоря Абрамовича і колекціонерів Європи, США.