Виставка Лесика Панасюка і Дарини Гладун «Скляний дім» у Кам’янці-Подільському

Початок: 14.06.2023 о 17:00
Закінчення: 14.06.2023 о 19:00
Адреса: вул. Татарська, 17А, Кам’янець-Подільський,
Місце: простір Chayna Town

Завершено

IMG_7888
Виставка Лесика Панасюка і Дарини Гладун «Скляний дім» у Кам’янці-Подільському

Учасник Bazhan residency, український поет та перекладач Лесик Панасюк представить виставку «Скляний дім». 

Відкриття виставки та розмова з автором відбудеться 14 червня у Chayna Town, що за адресою вул. Татарська, 17А.

Початок о 17:00
Вхід вільний.

Під час війни «дім» стає дуже крихким і непевним поняттям, як і мова, що стає дуже ненадійною і ламкою. Це у своїй виставці «Скляний дім» доводять Лесик Панасюк і Дарина Гладун: їхні роботи зібрані із залишків їхнього дому, поруйнованого внаслідок бойових дій, та друкарських знаків, які часто навіть не позначають звуків.

Експозиція складається з двох частин на межі поезії та візуального мистецтва: серії поетичної фотографії «Бите скло» та серії візуальної поезії «Обриси дому».

Частина робіт виставки експонувалась у галереях Польщі, Молдови та виходили у форматі листівок у Німеччині. Також вони увійдуть до майбутньої поетичної збірки Лесика Панасюка і Дарини Гладун, що вийде друком у Польщі українською та в польському перекладі Анети Камінської.

Лесик Панасюк — письменник, перекладач, митець і дизайнер, Дарина Гладун — письменниця, перекладачка, мисткиня й науковиця. До повномасштабної війни мешкали в Бучі. Автори 8 персональних поетичних збірок, їхні твори перекладені десятками мов. Учасники мистецьких виставок в Україні, Польщі, Молдові, Австрії, Італії та Нідерландах.

Виставка у Кам’янці-Подільському триватиме до 20 червня.

Виставка проходить у межах BAZHAN residency — резиденції для поетів/ок і перекладачів/ок поезії, ініційованої ГО TRANSLATORIUM, що реалізується за підтримки Versopolis і фінансується програмою Європейського Союзу «Креативна Європа».