Виставка “Евакуйовані” та благодійний аукціон для ЗСУ

Початок: 03.12.2022 о 12:00
Закінчення: 10.12.2022 о 17:00
Адреса: вул. Чорновола, 3, Свалява, Закарпатська, Україна
Місце: Гуманітарний хаб
ГО ЦСР “Дієва громада”
Телефон: 066-065-81-25

Завершено

1
Виставка “Евакуйовані” та благодійний аукціон для ЗСУ

Громадська організація ЦСР «Дієва Громада» у партнерстві з благодійним фондом “Родини Кошеля” з радістю та гордістю запрошує з 3 по 10 грудня 2022 року на підсумкову виставку артрезиденції «Аура міста» –  «Евакуйовані», за адресою м. Свалява, вул. Чорновола 3.

На відкритті виставки «Евакуйовані» 3 грудня о 12:00 проходитиме благодійний аукціон, метою якого є збір коштів на придбання дронів для ЗСУ. Усі роботи, створені митцями на резиденції «Аура міста», а також роботи інших відомих українських художників, що виявили бажання приєднатися до благодійної ініціативи, стануть лотами на аукціоні. Їх можна буде придбати, і таким чином долучитися до Перемоги над ворогом. 

Лоти аукціону стануть цінною пам’яткою про теперішні події та окрасою вашого помешкання чи бізнесу. 

Мистецька резиденція «Аура міста» Арттерапевтична програма «Евакуйовані» проходила 3 – 16 жовтня у серці Закарпаття – Сваляві. Темою резиденції стали історії переселенців, які втікали від російської окупації та рятували свої життя. Спілкуючись із цими людьми, художники й художниці рефлексували і створювали мистецькі твори – свого роду відповіді, реакції на події, що трапилися із переселенцями.

Результат резиденції – виставка із понад 30 мистецьких творів – глибоких візуальних наративів про події та життя людей, що постраждали від наслідків агресивного вторгнення російської федерації. 

На додачу на виставці можна побачити унікальний фотопроєкт «розКАЖИ», де жінки-переселенки представлені в образах епохи Ренесансу, що символізує відродження нашої землі після Перемоги.

Митці, що взяли участь у резиденції «Аура міста» Арттерапевтичній програмі «Евакуйовані»:

- Світлана Бойкова-Калюжна, Миколаїв, художниця

- Олег Винник-Штеп, Нова Водолага Харківської області, художник

- Олександр Винник, Нова Водолага Харківської області, художник

- Юлія Боярчук, Сєвєродонецьк Луганської області, художниця

- Олена Каїнська, Львів, кураторка і художниця

- Дарія Бедернічєк, Львів, фотографиня

Підписуйтесь на сторінку @АураМіста, в наступних постах – більше про художників і художниць, що взяли участь у проєкті, та про їхні картини.

Запрошуємо всіх, хто хоче зробити свій внесок у Перемогу через мистецтво та підтримку внутрішніх переселенців на відкриття виставки «Евакуйовані».

Артрезиденція «Аура міста» Арттерапевтична програма «Евакуйовані» реалізується громадською організацією  «Центр спільного розвитку «Дієва громада» за підтримки проєкту «Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні», що впроваджується GIZ за дорученням уряду Німеччини.