Виставка «Більше, ніж я: солідарність і допомога в темні часи»

Початок: 11.04.2024 о 13:30
Закінчення: 26.04.2024 о 17:00
Адреса: вул. Святотроїцька, 68, Черкаси, Черкаська обл., Україна
Місце: Перша міська гімназія
ГО КОЦ ПРОСТIР ТОЛЕРАНТНОСТI E-mail: [email protected]

Завершено

20230530_132213_JRS_0974_Stefanyak1
Виставка «Більше, ніж я: солідарність і допомога в темні часи»

В Черкасах відбудеться виставка, присвячена солідарності. Гідами на ній будуть підлітки

11 квітня, 13:30
Перша міська гімназія  
м. Черкаси, вул. Святотроїцька, 68

«Більше, ніж я: солідарність і допомога в темні часи» — пересувна освітня виставка. Це історії 10 підлітків та молодих людей, які об’єдналися з іншими заради спільної мети і зробили більше, ніж змогли б поодинці. Катя влаштовувала літературні події задля допомоги безхатькам, Ельзара вигадала спосіб вчити англійської дітей на окупованих територіях, а Денис — спосіб нагодувати якомога більше переселенців. І ще сім особистих історій.

У 2023 році виставка побувала у 5 містах України: Бровари, Чернівці, Полтава, Ужгород, Київ. 

Олександр Войтенко, співатор виставки, тренер семінару для підлітків:

«Створюючи виставку, ми розуміли що для відвідувачів мають лунати голоси молодих людей. Саме живі історії, де власний досвід підлітків може надихати до спільних дій. Ми вважали, що те, про що ми дізналися від них, поєднане спільними цінностями, з якими мають зрезонувати думки підлітків, які в умовах війни прагнуть бути корисними для інших».  

Тренери «Простору толерантності» проведуть дводенний семінар для підлітків, майбутніх гідів виставки. Потім школярі протягом двох тижнів проводитимуть екскурсії виставкою для своїх однолітків.

Анна Ленчовська, директорка Освітнього центру «Простір толерантності»:

«Особливістю нашої виставки є ключовий принцип роботи з нею — «рівний-рівному». Ми навчаємо підлітків, щоб вони розповідали своїм одноліткам про сенс виставки. І це буде не просто розповідь, а взаємодія. Вони самостійно складатимуть маршрут екскурсії, ставитимуть питання відвідувачам».

Виставка має стати простором для дослідження особистої позиції і натхненням для власних дій. Має окреслити шляхи для солідарності, допомоги, підтримки, доступні саме підліткам.

Запрошуємо представників ЗМІ 11 квітня о 13:30 на семінар з підготовки гідів. Ви зможете поговорити з авторами виставки і майбутніми гідами. 

З усіх питань щодо відвідування телефонуйте або пишіть кураторці виставки Галині Корнієнко (068) 458-78-14 

Виставка буде відкрита для відвідування в будні дні з 15 по 26 квітня.

 

Виставку та освітню програму створено в межах проєкту «Сприяння соціальній згуртованості в Україні» / Пункт 7 за підтримки Американської асоціації юристів Ініціативи з верховенства права (ABA ROLI).