Вистава «Ополченці» у Маріуполі

Початок: 29.06.2019 о 18:00
Закінчення: 29.06.2019 о 21:00
Адреса: вул. Митрополитська 19, Маріуполь, Донецька обл., Україна
Місце: Платформа «ТЮ»
Платформа “ТЮ”, PostPlayТеатр E-mail: [email protected]

Завершено

_Ополченці PostPlay
Вистава «Ополченці» у Маріуполі

Вистава відбудеться 29 червня о 18:00 за адресою вул. Митрополитська 19 (Платформа «ТЮ»)

«Ополченці» – саме та вистава, з якої і почався PostPlayТеатр – перший андеграундний театр країни.

«Для меня сейчас документальный театр – самый честный. Поскольку мы живем в такое время – безумно интересное – и такой разлом в сознании, в судьбах в нашей стране, что очень важно фиксировать моменты, поймать нерв сегодняшнего дня, его болевую точку, вскрыть и попробовать эту рану чем-то обработать. Своими мыслями, эмоциями,  чувствами… И, возможно, тогда эти раны легче будут затягиваться» – Галина Джикаєва

PostPlayТеатр – це театр, який за допомогою критичного та документального мистецтва, фізичного театру, перформансу й інших новітніх методів прагне досліджувати сучасне суспільство. Говорити про актуальні речі мовою сьогодення, яка формується саме в той момент, коли ми спілкуємось одне з одним. Заснований у 2015 році  митцями-однодумцями з Криму (Антон Романов, Галина Джикаєва) та інших регіонів України (Ден та Яна Гуменні), PostPlayТеатр був і залишається простором для вільного висловлювання принципово різних громадянських позицій. Були поставлені вистави про вимушених переселенців, військові дії на Донбасі, репресії та катування в Криму, роль жінок на війні та ще багато інших болючих питань висвітлено на сцені.

Режисер вистави «Ополченці» – Антон Романов
Драматурги – Ден та Яна Гуменні
Актриса – Галина Джикаєва.

Поки що нічого більш критичного: про «тут-і-заразє», про «хто ми є» і  «як бути далі» ні у PostPlayТеатрі, ні в українському театрі загалом, досі не виникло. На велике щастя — знову з’явився запит від публіки на вистави, які роблять боляче. Але цей біль, цей новий досвід — лікує і (ми б хотіли у це вірити) робить нас хоч трохи кращими…

Після вистави, за  традицією PostPlayТеатру, відбудеться обговорення з глядачами. Можна буде поговорити з творчим колективом театру безпопередньо про виставу та про всі питання, що виникатимуть під час перегляду.

Галина Джикаева, актриса: «Больше двух лет назад родился этот спектакль. А война все идет. Кому-то она по хрену. Кого-то она кормит. Кого-то ударной волной боли потерь разрывает в клочья. Чье-то сердце война дырявит тонкой длинной иглой, проникая все глубже и глубже, медленно, но верно. Играть в этом спектакле сложно. Но он очень нужен. Мне — так точно. Это способ облегчить боль от иглы. И я рада, что на него опять появился запрос…»

Для медіа – для детальної інформації про театр та виставу «Ополченці», звертайтесь, будь ласка, за цією електронною адресою: [email protected]. Фото з вистави для анонсів та публікацій також можна буде отримати.

_railways