Виклики та рецепти Березанської ЕКО громади

Початок: 05.02.2021 о 10:00
Закінчення: 05.02.2021 о 12:00
Адреса: Матиясове,
Місце: у приміщенні Матиясівського старостату

Завершено

екологія
Виклики та рецепти Березанської ЕКО громади

Краєзнавці, екологи та місцеві депутати запрошуються до обговорення болючих екологічних викликів Березанської ОТГ на 2020-2026 рік .

Перша у серії лютневих фокус-груп відбудеться о 10-00, 5 лютого 2021 р. у приміщенні Матиясівського старостату (вул. Миру 1, с Матиясове).

У програмі заходу:

По – перше, презентація перших результати громадської експертизи Стратегії розвитку Березанської селищної ОТГ до 2024 р. (у форматі Стратегічної екологічної оцінки);

По – друге, обговорення ключових екологічних проблем округу вирішення яких потребує включення у Стратегію громади до 2026 року;

По – третє, збір пропозицій щодо делегування представників  округу у склад Стратегічгічної . ради Березанської селищної громади.

Нагадуємо, що обговорення дієвих рецептів для гармонійної Березанської ЕКО- громади Ініціювала  робоча група селищного голови за першими результатами громадської експертизи стратегічної екологічної оцінки Стратегії розвитку Березанської ОТГ на період 2020 – 2024 роки. Реліз засідання 21 січня 20201р 

Чекаємо заявки учасників фокус- групи

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Серія фокус-груп СЕО у старостинських округах Березанської громади відбувається за підтримки проекту «Дієва стратегія для гармонійної Березанської ЕКО громади», що реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (далі ФРММ) за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.

EU4USociety – спільний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу, що спрямований на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.

Проект реалізується ФРММ спільно з Березанською селищною радою, ГО «ЕкоБерезань» та ВГО «Національний екологічний центр України», з КУ РЛП «ТИЛІГУЛЬСЬКИЙ» в рамках діяльності коаліції #ГромадськаПрефектура у складі Мережі ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії.