Вуличну виставку “Інфоспротив” відкриють у Хмельницькому

Початок: 14.04.2023 о 12:00
Закінчення: 14.04.2023 о 13:00
Адреса: вул. Проскурівська, 47, Хмельницький,
Місце: перед будівлею Хмельницького обласного художнього музею

Завершено

sayt_400h300_infosprotyv_1
Вуличну виставку “Інфоспротив” відкриють у Хмельницькому

14 квітня о 12:00 перед будівлею Хмельницького обласного художнього музею відбудеться відкриття виставки “Інфоспротив”.

Кожен охочий зможе дізнатися більше про особливості протидії російській агресії в інформаційній війні та прояви інформаційного спротиву українців у різні періоди історії – за існування й після розпаду радянського союзу, в часи Революції Гідності та російсько-української війни.

“Українці змогли не лише вистояти на передовій фронту, а й дати гідну відсіч російській пропаганді, завдяки чому тепер Україна може розраховувати на міжнародну військову та фінансову допомогу. Ця виставка зібрала найяскравіші приклади боротьби нашого народу, які вже стали частиною нашої культури й історії. Більше експонатів завжди можна переглянути в онлайн-форматі у нашому віртуальному музеї”, – зазначає Віта Думанська, лідерка “Руху “Чесно”.

На стендах виставки просто неба “Рух “Чесно” у співпраці з Національним музеєм Революції Гідності зібрав найбільш промовисті приклади інформаційного спротиву українців російським загарбникам – тут представлено поштові маркимуралиборди та пісні

“Із перших днів війни інформаційний фронт вийшов далеко за межі радіо й телебачення. Вулична творчість формує той контекст і культуру, які вирішують, як суспільство сприйматиме ті чи інші історичні події та хто відповідно вийде переможцем у війні. Бо мистецтво – це зброя, а культура – форма спротиву. Тож наше мистецтво інформаційного спротиву і є шляхом до нашої перемоги”, – вважає Ольга Савенок, завідувачка просвітницько-організаційного відділу Національного музею Революції Гідності.

Регіональним партнером виставки є Хмельницький обласний художній музей. У Хмельницькому виставка діятиме до 28 травня за адресою: вул. Проскурівська, 47.
У разі повітряної тривоги найближчі укриття можна знайти за адресами: вул. Проскурівська, 47 (підвальне приміщення музею), вул. Проскурівська, 44 (ресторан “Жовтневий”).

Нагадаємо, виставку “Інфоспротив” вже побачили у Києві, Вінниці та Черкасах, а легендарні марки-фотозони “Бавовна” над кримським мостом” та “Бавовна” над кремлем”, які залишаються у столиці, дуже роздратували російських пропагандистів і представників держдуми рф. 

Джерело: Національний музей Революції Гідності.