Вступне заняття з методології ненасильницького спілкування з Евою Рамбалою

Початок: 13.07.2016 о 18:30
Закінчення: 13.07.2016 о 21:30
Адреса: б-р Лесі Українки, 23б, Київ,
Місце: платформа DEC Place
ГО “ВІДКРИТА ХАТА” (Ольга Батюк)
Телефон: +380503597266
E-mail: [email protected]

Завершено

TER_9178
Вступне заняття з методології ненасильницького спілкування з Евою Рамбалою

ГО “ВІДКРИТА ХАТА” проводить безкоштовне вступне заняття з методології ненасильницького спілкування з Евою Рамбалою.

Ефективні комунікації, ненасильницьке спілкування та поширення практики самоусвідомлення – це те, що сьогодні необхідне українському суспільству, як повітря. Впровадження інноваційних методів ненасильницького спілкування та розвитку емоційного інтелекту, які успішно працюють у світі, особливо важливі в галузі освіти, зокрема, під час роботи з дітьми в школах на сході України.

На щастя, ці провідні світові психологічні методики вже прийшли в Україну.

13 липня 2016 року о 18:30 в DEC Place (б-р Лесі Українки, 23б) відбудеться 3-годинний майстер-клас із сертифікованим тренером методу ненасильницького спілкування – Евою Рамбалою (Будапешт, Угорщина).

  TER_9279Ева Рамбала – офіційний сертифікований тренер Міжнародного центру ненасильницького спілкування (CNVC) з 1999 р.; має понад 20 років досвіду роботи тренером з ненасильницького спілкування та ефективних комунікацій, є досвідченим медіатором та фахівцем з примирення й відновлення порозуміння у більш ніж 30 країнах.

TER_8907

Під час майстер-класу Ева познайомить учасників з основами методології ненасильницького спілкування Маршалла Розенберга, а тренери Сергій Чумаченко та Катерина Ясько поділяться своїм досвідом та відкриттями, пов’язаними з реалізацією проекту «Соціальна інтеграція через розвиток емоційного інтелекту та набуття навичок миротворення у школах на сході України», який фінансується в рамках литовської Програми розвитку співпраці та сприяння демократії за фінансової підтримки Шведського Інституту.

Участь у заході є безкоштовною, проте, якщо Ви будете вважати отримані знання та навики цінними, ми будемо вдячні за Ваш внесок у розвиток ГО «ВІДКРИТА ХАТА» (http://openkhata.org), місією якої є розвиток довіри, емпатії, еко-свідомості та просоціальної поведінки в сучасному суспільстві.

Ми маємо можливість прийняти до 100 учасників. У разі зацікавленості – просимо заповнити коротку реєстраційну форму https://goo.gl/5DLCWr: повідомити свої контактні дані (ПІБ, номер телефону, електронна адреса), сферу професійної діяльності та інтересів.

Більше про роботу Еви в Україні можна дізнатися з короткого відео-ролика.