Всеукраїнський форум студентського самоврядування

Початок: 17.10.2018
Закінчення: 20.10.2018
Адреса: Суми,
Місце: на базі Конгрес-центру СумДУ
Студентське братство Сумщини
Телефон: +38(066) 273 23 83
E-mail: [email protected]

Завершено

photo_2018-09-12_10-31-51
Всеукраїнський форум студентського самоврядування

 Незанудна молодіжна подія в непопсовому місті!

Студентське братство Сумщини та Місто розумних разом з цьогорічними партнерами – Британською Радою в Україні, Міністерством молоді та спорту України та Управлінням молоді та спорту Сумської ОДА вже активно готуються до Форуму, що відбудеться 17-20 жовтня в м. Суми.

Протягом 4-х днів Форуму на студентів чекають:
✔️ нова нон-стоп симуляційна гра, що спеціально для заходу розробляється професійними ігротехніками. Кожен студент матиме можливість побувати в ролі ректора університету, очолити профком або стати студентським лідером;
✔️ 2 лекційні дні, більше 20 спікерів, серед яких автори успішних студентських проектів, представники профільних міністерств і Британської Ради, відомі медійники та інші;
✔️ інтеграційний вечір, найбільший студентський нетворкінг, корисні знайомства;
✔️ костюмована екскурсія містом.

Наразі відкрито реєстрацію учасників, після якої буде відібрано 200 учасників зі всієї України. Всеукраїнський форум студентського самоврядування пройде 17-20 жовтня на базі Конгрес-центру СумДУ.

Реєстрація за посиланням – http://studbs.org/xiforum/. Реєстрація відкрита до 26 вересня 23:59!

Організатори забезпечують учасників проживанням, харчуванням, пересуванням по місту та усіма необхідними матеріалами під час Форуму. Проїзд до міста Суми учасники оплачують самостійно.