Всеукраїнська освітня конференція (Київ)

Початок: 28.11.2019 о 10:00
Закінчення: 28.11.2019 о 17:00
Адреса: вул. Хрещатик 7/11, Київ, Україна
Місце: Конференц-центр Admiral Hall
Освітній Дім прав людини в Чернігові

Завершено

КОНФЕРЕНЦІЯ
Всеукраїнська освітня конференція (Київ)

28 листопада у Києві відбудеться Всеукраїнська конференція «Система освіти у сфері прав людини в Україні: перспективи розвитку».

Під час заходу освітяни, представники влади та громадських організацій розкажуть про стан системи освіти в школах та університетах у сфері прав людини в Україні, визначать проблеми у цій сфері та способи їхнього вирішення. Чому це важливо? Освіта з прав людини є чи не найефективнішим інструментом попередження порушень прав людини як у системі освіти зокрема, так і у державі в цілому.  В умовах гібридної війни та реформування держави це може стати «чудодійною пігулкою», яка поступово допоможе вилікувати суспільство через формування культури прав людини, що захищає загальнолюдські цінності та базується на міжнародних стандартах.

Крім того, спікери розкажуть про проект Загальнодержавної програми з освіти у сфері прав людини та їхнє бачення його подальшого впровадження в системі освіти України. Ще освітяни представлять успішний досвід впровадження освітніх моделей «Школа – територія прав людини»  і «Університет – простір прав людини», які базуються на принципах поваги до гідності, верховенства права, свободи і недискримінації. Також відбудеться відкрите активне громадське обговорення проекту Програми і кожен учасник зможе стати співавтором цього документу.

Учасники заходу: Олександр Пижов, керівник робочої групи Міністерства освіти та науки України; Роман Романов, МФ «Відродження»; Єгор Стадний та Любомира Мандзій, заступники Міністра освіти та науки України; Іван Шемелинець, Міністерство Юстиції України; Володимир Яворський, правозахисник; Ірина Суслова, радниця голови Комітету Верховної Ради; Аксана Філіпішина, представниця Уповноваженого ВРУ з прав людини; Сергій Горбачов, Освітній Омбудсмен; Олександра Дворецька – радниця Міністра культури, молоді та спорту України, координатор Офісу з розробки гуманітарної політики України, Сергій Буров  — виконавчий директор Освітнього дому прав людини в Чернігові (ОДПЛЧ) та інші. 

Захід відбуватиметься 28 листопада 2019 року з 10:00 до 17:00 в ADMIRAL HALL (конференц-центр A&CES), м. Київ, вул. Хрещатик 7/11.

Організатор заходу – Освітній Дім прав людини в Чернігові

Партнери: Міністерство освіти і науки України, Міністерство юстиції України, Координатор проектів ОБСЄ,  Центр прав людини ZMINA, Українська Гельсінська спілкою з прав людини, Amnesty International в Україні, Батьки SOS, Швейцарсько-український освітній проект «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU», ГО «Асоціація юридичних клінік України» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Фонду Домів прав людини.

Контактна особа для акредитації журналістів та інших питань: Андрій Кінаш т.066-036-80-51, e-mail: [email protected]