Всеукраїнська онлайн академія усвідомленого громадянина/ки для студентів/ок з інвалідністю ЗВО та учнів/ць закладів професійної (професійно-технічної) освітити України. 8 набір

Початок: 08.12.2021 о 17:00
Закінчення: 15.12.2021 о 20:00
Адреса: Україна,
Місце: онлайн

Завершено

школа(1)
Всеукраїнська онлайн академія усвідомленого громадянина/ки для студентів/ок з інвалідністю ЗВО та учнів/ць закладів професійної (професійно-технічної) освітити України. 8 набір

Коли нас щось не влаштовує в суспільстві, можна спробувати це змінити. Звичайно ж, можна просто сидіти і скаржитися на те, як все погано. Але ж вічні скарги не вирішують проблем – через них наше невдоволення тільки зростає.

Ми самі вирішуємо, що для нас важливо! Разом з однодумцями ми можемо розробити власні ідеї та рішення для покращення життя наших громад. Особливим чином це стосується студентів, зокрема і студентів з інвалідністю. Тим паче, що студентство – золота пора, найкращий вік, коли все ще тільки починається. А ще, студенти з інвалідністю – ресурс для громад. Але для того, щоб щось змінювати для покращення життя в своїй громаді – потрібні знання з громадянської освіти. Де отримати такі знання?

Такі знання можна отримати у Всеукраїнській онлайн академії усвідомленого громадянина для студентів з інвалідністю ЗВО та учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти». Академію створила Громадська організація Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» в рамках проєкту «Розвивайся, Дій, Впливай!», який реалізовується за підтримки Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю за рахунок коштів державного бюджету.

Навчання в Академії сприяє самореалізації та соціальній інтеграції студентів з інвалідністю закладів вищої освіти та учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти України, а також включення їх в повноцінне та активне життя в громадах.

З вересня по листопад 2021 року ГО «Паросток» проведено навчання для 6 груп студентів з інвалідністю, які протягом 2-х модулів підвищували рівень своєї громадянської свідомості; розуміння способів використання навичок критичного мислення у життєдіяльності; з волонтерської діяльності; з формулювання проблем суспільного характеру, з якими стикаються студенти з інвалідністю та із знаходження шляхів їхнього вирішення за допомогою громадських організацій; з формування впевненості в собі та мотивації себе на активну діяльність в громаді.

Ваша участь у «Всеукраїнській онлайн академії усвідомленого громадянина для студентів з інвалідністю ЗВО та учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти» – Ваша можливість навчитися бути активним/ою громадянином/кою, і змінити те, що нас не влаштовує в нашій громаді!

Запрошуємо Вас взяти участь у 8-му наборі навчання. Реєстрація триває до 7 грудня.

Дати проведення Академії № 8  Модуль 1 – з 08 по 10.12.2021 р. з 17 до 20 год.; Модуль 2 – з 13 по 15.12.2021 р. з 17 до 20 год.

Щоб зареєструватися – перейдіть за посиланням.

КОЖНИЙ/НА УЧАСНИК/ЦЯ ОНЛАЙН АКАДЕМІЇ БЕЗКОШТОВНО ОТРИМАЄ РОБОЧИЙ ЗОШИТ, «ДОВІДНИК УСВІДОМЛЕНОГО ГРОМАДЯНИНА», ФЛЕШКУ, КАНЦТОВАРИ ДЛЯ РОБОТИ ТА СЕРТИФІКАТ ПРО ПРОХОДЖЕННЯ КУРСУ. Учасники/ці онлайн Академії мають бути присутніми на навчанні протягом 2-х модулів. Доставка буде відбуватися за рахунок ГО «Паросток».