Всесвітньо відомі ілюстратори виставлять на торги свої роботи

Початок: 12.03.2018 о 11:00
Закінчення: 18.03.2018 о 20:00
Адреса: вул. Хрещатик, 38, Київ, Україна
Місце: ЦУМ (7 поверх)

Завершено

Kristina_Brasseler
Всесвітньо відомі ілюстратори виставлять на торги свої роботи

З 12 по 18 березня у ЦУМі (Київ, Хрещатик, 38, 7 поверх) в рамках міжнародної виставки ілюстрацій “Декілька історій” пройде відкритий тихий аукціон, де кожен бажаючий зможе поторгуватися за вподобані роботи. Організатор заходу – Sky Art Foundation.

Серед представлених на торгах робіт – ілюстрації та постери, а також інсталяції авторів з України, Польщі, Франції, Німеччини, Японії, Великобританії, Португалії, Чилі, Ірану, Угорщини. Україну представлять: Олег Грищенко, Ганна Сарвіра, Олена Старанчук, Анастасія Денисенко, Сергій Майдуков, Ганна Андрєєва, Ілля Угнівенко, Женя Полосіна, Ганна Іваненко, Таня Денисенко, Ольга Терещенко та інші художники.

Вхід для всіх бажаючих – вільний. Зареєструватися на аукціон, а також зробити ставки на лоти «по-тихому» можна буде безпосередньо у залі експозиції. Середня вартість робіт стартує від 1 тис. гривень.

«Роботи ілюстраторів часто є стартом колекції для тих, хто тільки починає захоплюватися мистецтвом», – зазначає Дмитро Палієнко, засновник Sky Art Foundation.

Довідка:
Sky Art Foundation – благодійний фонд, який був заснований восени 2014 за ініціативи Дмитра Палієнка. Мета організації – підтримка та розвиток нового покоління українських сучасних художників, а також сприяння міжнародним культурним обмінам і інтеграції української культури у світовий арт-контекст. Фонд веде активну виставкову та благодійну діяльність, займається організацією міжнародних арт-проектів. Крім того, фінансово підтримує культурні заходи за участі українських художників, засновує гранти талановитим авторам.

Клуб ілюстраторів Pictoric це спільнота ілюстраторів, дизайнерів-графіків та художників. Мета створення – реалізація спільних проетів, популяризація сучасної ілюстрації в Україні та закордоном, на міжнародних фестивалях та виставках, а також активна освітня діяльність.