“Врожай вражень”: львів’ян запрошують долучатися до свята міського садівництва та городництва

Початок: 28.08.2021 о 11:00
Закінчення: 28.08.2021 о 18:00
Адреса: між вулицею Мушака та вулицею Дібровна (вхід з боку джерела "Паща лева"), Львів,
Місце: парк “Залізна вода”

Завершено

Приклад європейської грядки
“Врожай вражень”: львів’ян запрошують долучатися до свята міського садівництва та городництва

28 серпня у парку “Залізна вода” відбудеться міні-фестиваль міського садівництва та городництва “Врожай вражень”. Львів’ян запрошують долучитися до тематичних лекцій, а також до створення “європейських” грядок.

Міні-фестиваль відбудеться з 11:00 до 18:00 на території колишнього міського розсадника між вулицею Мушака та вулицею Дібровна (вхід з боку джерела “Паща лева”). Локацію обрано не випадково, адже з весни цього року на цій території розпочато створення урбан саду-городу.

“Ми ініціювали проведення “Врожаю вражень” для привернення уваги містян до теми urban gardening як способу альтернативного дозвілля. Ще донедавна цей прострі був занедбаним і здичавілим, а сьогодні ми запрошуємо всіх охочих приходити сюди знайомитися з однодумцями, обмінюватися досвідом, трохи працювати фізично і багато відпочивати духовно, відчувати гармонію з природою“, – ділиться співкооринаторка події Анжеліка Зозуля.

У програмі заходу лекції про адаптацію подвір’їв до наслідків кліматичної зміни та компостування органічних відходів вдома, екскурсія парком, обговорення концепції подальшого розвитку простору. Родзинкою події стане спільнотворення двох “європейських” грядок із висаджуванням у них пряносмакових культур: різних сортів м’ят, чебрецю, шавлії, розмарину.

З детальною програмою заходу можна ознайомитися у події.  

Реєстрація за посиланням

Організаторами події “Врожай вражень” є громадські об’єднання “Плато”, “Пермакультура в Україні”, “Екотерра” та Управління екології та природних ресурсів ЛМР. Подія відбудеться у межах “Майстерні міста 2021” за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH.