VR-інсталяція «Пропагандаріум» вирушає на Донеччину

Початок: 27.09.2019
Закінчення: 29.09.2019
Адреса: Вугледар, Волноваха, Мангуша, Донецька обл., Україна
Місце: різні локації
ГО «Інтерньюз-Україна»
Телефон: 095 021 73 75
E-mail: [email protected]

Завершено

propagandarium
VR-інсталяція «Пропагандаріум» вирушає на Донеччину

VR-інсталяція «Пропагандаріум» вирушає на Донеччину! У рамках фестивалю «З країни в країну» досвідчені лікарі-фейкологи завітають до Вугледара (27 вересня)Волновахи (28 вересня) та Мангуша (29 вересня).

Гості фестивалю отримають змогу перевірити свій імунітет до маніпуляцій, відвідати химерний Музей пропаганди та зануритися у яскравий світ віртуальної реальності. У легкій та розважальній формі інсталяція навчить відвідувачів важливим правилам медіаграмотності, які так потрібні у сучасному світі.

Чи стане вам сил засвідчити на практиці, що – #НеВедуся на маніпуляції – це про вас? За допомогою «кисельовометра» фейколог швидко визначить кількість «кисельових» у вас в організмі. Залежно від ступеню ураження пропагандою, лікар випише вам інфодетокс, VR-терапію або дієві медіамінки. Усе заради того, щоб зробити вас повністю кисельов-free! Особливо активні відвідувачі отримають круті сувеніри та подарунки.

До зустрічі на фестивалі «З країни в країну»!

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до координатора проєкту Артура Кадельника, 095 021 73 75, [email protected].

Проект реалізує ГО «Інтерньюз-Україна» за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.