Вознесенська робоча група з розвитку місцевої демократії (Перше засідання)

Початок: 24.02.2022 о 10:00
Закінчення: 24.02.2022 о 11:00
Адреса: площа Центральна, 1, Вознесенськ,
Місце: приміщення виконкому міської ради

Завершено

тренінги навчання команда
Вознесенська робоча група з розвитку місцевої демократії (Перше засідання)

Запрошуються небайдужі експерти і практики місцевого розвитку та медіа, на перше засідання дорадчого органу, який створено лютневим розпорядженням Вознесенського міського голови.

Засідання робочої групи відбудеться у вівторок 24 лютого 2022 р. о 10-00 у приміщенні виконкому міської ради (плоша Центральна, буд 1, м. Вознесенськ).

У програмі засідання:

  1. Інформація про цілі, завдання дорадчого органу сільського голови.
  2. Ознайомлення з напрацюваннями громадської експертизи Стану забезпечення форм місцевої демократії (ФМД). Пакет матеріалів тут.
  3. Формування  програми навчань у «Школі громадянської дії».
  4. Планування громадських обговорень у ТГ щодо викликів та шляхів подальшого розвитку місцевої демократії.

Нагадуємо, що учасники першого вознесенського навчання у «Школі громадянської дії» запропонували міському голові ініціювати розробку та прийняття Програми розвитку громадянського суспільства на 2022-2024 роки у Вознесенській громаді.

З питань участі у проєкті звертайтеся на e-mail: [email protected] або за телефоном +38 (0512) 47-38-79.

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Діяльність відбувається за підтримки проекту «Дієва місцева демократія у гармонійних громадах Миколаївщини», що реалізуються ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (далі ФРММ) за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.

EU4USociety – спільний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу, що спрямований на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.

Реалізація довготермінової партнерської ініціативи видобувається на виконання Меморандуму про співпрацю від 19.11.2020 р. між ФРММ та Вознесенською міською радою та при партнерстві з ГО «Вознесенська асоціація розвитку місцевої демократії».