Воркшоп «Творення миру через мистецтво»

Початок: 11.02.2022 о 14:00
Закінчення: 14.02.2022 о 15:00
Адреса: Тернопіль,
Місце: уточнюється
ГО РЕОМ E-mail: [email protected]

Завершено

White Vintage Badge Travel Facebook Cover (1)
Воркшоп «Творення миру через мистецтво»

Громадська організація «РЕОМ» в рамках проєкту «Розбудова миру та подолання конфліктів в Україні – Крок вперед» оголошує набір креативної молоді зі східних регіонів на участь у навчальному воркшопі.

Воркшоп складається з двох компонентів логічно поєднаних між собою:

  • надання учасникам навичок аналізу та розуміння поняття «конфлікт» та його суб’єктів: їх поведінки, мотивації та психології;
  • вивчення методик управління конфліктами, запобігання насильству та розвиток мирного співіснування, шляхом використання креативних методик, зокрема – за допомогою образотворчого мистецтва.

Мистецтво – дієвий інструмент розбудови миру, воно здатне змінити наше сприйняття інших та навколишнього світу завдяки своїй здатності спілкуватися та переконувати без слів. Тому, це важливий та доступний спосіб просувати те, чого суспільство потребує найбільше: мирного співіснування та встановлення взаєморозуміння в громадах.

Під час воркшопу значна частина часу буде приділена саме створенню власних художніх продуктів, покликаних навчити інших ненасильницьким крокам вирішення конфліктів в громадах. По завершенню планується організувати виставку художніх продуктів, створених учасниками під час заходу.

Воркшоп триватиме впродовж чотирьох днів – з 11 до 14 лютого 2022 року у м. Тернопіль. Передбачається, що потенційні учасники/ці братимуть участь у всіх днях воркшопу.

Участь у заході безкоштовна. При повній участі учасники забезпечуються проживанням та харчуванням у повному обсязі, та компенсацією квитків на суму не більше 1000 грн. (за наявності оригіналів в обидві сторони).

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням до 23:00 03 лютого 2022. Про результати відбору буде повідомлено не пізніше 05 лютого на електронну адресу кандидата/ки.

* Майте на увазі, що для здійснення подорожей та відвідування заходів під час карантинних обмежень необхідно мати сертифікат про вакцинацію або негативний ПЛР/ експрес-тест на визначення антигена (чинний 72 години). Це також дозволить нам забезпечити для Вас поселення та харчування в готелі та потурбуватися про належний рівень безпеки під час воркшопу, згідно правил проведення масових заходів в умовах адаптивного карантину.

За додатковими уточненнями та коментарями, будь ласка, звертайтеся до координаторки проєкту пані Наталі за електронною адресою [email protected].

Тренінг проводиться за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (IFA) з використанням ресурсів Міністерства Закордонних Справ Німеччини.